(Vervolg van pagina 27) DANKBETUIGINGEN 30 -*s db o, s ■sj s K Cl Het afscheid als brouwmeester van Stadsbrouwerij de Ridder zal ons nog lang in herinnering blijven. Op 30 november 1998 afscheid van de brouwerijme dewerkers. Aan allen, die hier aan meegewerkt hebben har telijk dank. Met zulk gemoti veerd en plezierig personeel zal Brouwerij de Ridder nog tot in lengte van jaren haar faam als Specialiteiten Brouwerij bin nen Heineken kunnen blijven waarmaken. Ik wens mijn opvolger, Peter van Besouw en zijn crew, daartoe alle succes toe. Het officiële afscheid op 6 november, in een compleet omgebouwde garage, was stijl vol waarbij het hoge gehalte aan Bossche Heineken mede werkers nog eens bevestigt, dat oude liefde niet roest. Hartelijk danke, namens Jenny en onze kinderen, voor uw aanwezig heid, cadeaus, cc-mails, faxen en kaarten en telefoontjes. Wim van Wijk Op 9 oktober ben ik in de VUT gegaan. Langs deze weg wil ik gaarne iedereen bedanken met wie ik samen heb gewerkt. Natuurlijk ook hartelijk be dankt voor de gezellige recep tie, cadeaus, foto's en bloemen. Daan en Ike van de Bos Graag willen wij langs deze weg de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk en de drankenbon welke wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 55 jarig huwelijk. Truus en Jo Puts Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik de directie van Heineken bedan ken voor het prachtige bloem stuk en medeleven bij het overlijden van mijn man Jo van Vugt. Sjannie v. Vugt-v.d. Hout Mede namens mijn vrouw wil ik u bedanken voor het prach tige bloemstuk en de dranken bon, die wij via de heer Rein Hellendoorn mochten ontvan gen voor ons 40-jarig huwelijk. E.Mol Op de meest hartelijke wijze willen mijn vrouw en ik Heine ken dankzeggen voor het zo zorgvuldig en uitstekend samengestelde Kerstpakket, hetwelk wij dezer dagen moch ten ontvangen. Wij blijven deze geste bijzonder waarde ren, temeer daar ook wij reeds zovele jaren ons werkend leven achter ons hebben gela ten. Wij zouden hieraan willen toevoegen het advies de toe zending van deze jaarlijkse schenking bestaande uit het zo sympathieke Kerstpakket te blijven continueren. Met blij vende dank, onder toevoeging van de wens voor mooie Kerst dagen en alle goeds, zowel privé als zakelijk, in 1999, voor geheel Heineken. Fam Th.J. Stevens Wij vonden het erg gezellig dat mevrouw S. van Kooten namens de directie van Heine ken op ons 50 jarig huwelijks feest aanwezig was. Tot onze verrassing kregen we niet alleen een mooi bloemstuk maar ook een drankenbon en een enveloppe met inhoud. Heel attent dat ook oud-mede- werkers niet vergeten worden Hiervoor onze hartelijke dank. Martin en Veronica de Waard Na 10 jaar Heineken heb ik besloten mijn carrière voort te zetten bij de horeca-keten de Bilderberg Groep. Ik heb deze 10 jaar als zeer uitdagend en plezierig ervaren. In deze periode heb ik veel van de wereld mogen zien en veel mensen ontmoet vanuit ver schillende culturele achter gronden. Met name de ont moetingen en het contact met mensen heb ik gezien als een enorme rijkdom; immers het zijn de mensen met wie het Heineken bedrijf nog beter moet gaan performen dan we nu al doen. Ik heb er zeker alle vertrouwen in dat dat ook gaat gebeuren! Ik wil graag eenieder nogmaals bedanken voor de zeer prettige samenwerking en de collegiale sfeer die ik heb meegemaakt. Een aantal van u zal ik zeker in de naaste toe komst nog ontmoeten! Stefan Boskamp Nooit gedacht en toch gekre gen. Een mooi boeket en dran kenbon van de directie van Heineken aan ons gegeven voor ons 40 jarig huwelijks feest. Bedankt hoor! Ook wil len wij iedereen een heel gezond en goed nieuwjaar toe wensen. Jan en Thea Bennik Langs deze weg wil ik de feest commissie van de unit "Heine ken Brouwerijen Rijnland" te Katwijk hartelijk danken voor de onvergetelijke dag die zij georganiseerd hebben in ver band met het - vanwege de VUT - eindigen van mijn (bij na) tweeënveertig jarig dienst verband. Het van huis afge haald worden met de Heine- kenkoets, getrokken door de vier prachtige Heinekenpaar- den, de vele mooie cadeaus die ik mocht ontvangen waaron der een driedaagse trip naar Londen in kerstsfeer, de gezelli ge en drukke receptie met col lega's en oud collega's waarvan velen met partner aanwezig waren, het aansluitende diner met mijn vrouw en kinderen, de bloemen en de vele kaarten en telefoontjes die ik thuis mocht ontvangen, maken mijn afscheid tot een grandioze en onvergetelijke gebeurtenis. Hiervoor wil ik nogmaals onze hartelijke dank uitspreken. Jan en Bep van Teylingen Langs deze weg willen mijn vrouw en ik de directie, P O medewerkers, teamleider, en alle collega's bedanken voor de leuke dag die voor ons ver zorgd was bij mijn afscheid bij Heineken. Ook zou ik graag Miryam v.d. Linden nog willen bedanken die dit allemaal heeft verzorgd, het was in een woord geweldig. Tiny Beekmans- v. Gestel en kinderen Op 25 november jl. waren wij 40 jaar getrouwd en ter gele genheid van dit huwelijksjubi leum ontvingen wij een aantal gelukwensen en attenties van (oud-)collega's, alsmede een prachtig bloemstuk en een drankenpakket van de directie. Wij willen u allen hier hartelijk voor bedanken. Tijn en Tiny Michels- v.d. Leur Wij waren erg blij met de bloe men, drankenpakket en felici taties welke wij van de directie van Heineken en mevrouw Van Kooten mochten ontvan gen ter gelegenheid van ons 40 jarig huwelijk. Prachtig! Albert en Henny Heslinga Wij willen de directie en mevrouw Van Kooten hartelijk danken voor het mooie kerst pakket. Piet en Corry Smit Langs deze weg, en mede namens mijn vrouw, wil ik de directie van Heineken bedan ken voor het prachtige bloem stuk en de drankenbon door ons ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Jan en Corrie Schiet Ter gelegeheid van ons 50 jarig huwelijk mochten wij op zeer persoonlijke wijze uit handen van Miryam van der Linden namens de directie van Heine ken een heel mooi bloemstuk, een drankenpakket en een envelop met inhoud in ont vangst nemen. Wij willen u daar hartelijk voor bedanken. Anneke en Gijs Straatman Nooit gedacht en toch gekre gen. Een mooi boeket en dran kenbon van de directie van Heineken aan ons gegeven voor ons 40 jarig huwelijks feest. Bedankt hoor! Ook willen wij iedereen een heel gezond en goed nieuwjaar toewensen. Jan en Thea Bennik Langs deze weg willen mijn vrouw en ik de directie van Heineken heel hartelijk bedan ken voor het prachtige bloem stuk, de drankenbon en de envelop met inhoud welke wij van de heer Bertens mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijksfeest. Ook willen wij dankzeggen voor het mooie kerstpakket. Fam. Verduvn

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 30