AFSCHEID J.TH. TULLENERS EKEN AMbI a 25 JAAR R. GROOTHUIS /aliteitsbier uiteengezet, waarbij opvalt dat hij als storingsmonteur veel opleidingen heeft genoten. Als laatste was dat de Brouwen-cursus, die op de huidige afdeling goed van pas komt. Clara Wagtendonk, rayonmanager Brou wen, typeerde Ruud aan de hand van een aantal gedragscriteria. Daarbij concludeerde ze dat Ruud, als iemand die niet van verandering houdt, zich wonderbaarlijk goed heeft aangepast aan alle veranderingen in zijn loop baan. Tot slot werd Ruud op rijm toe gesproken door zijn collega Wally Eman die namens het team een cadeau aanbood. Nadat Ruud een koperen brouwerijketeltje in ont vangst had genomen, volgde een gezellige receptie. zoeterwoude - Op 7 januari heeft Ruud Groothuis, storingsmon teur afdeling Brouwen te Zoeterwou de, zijn 25-jarig dienstverband gevierd met veel familie, vrienden en collega's. Bedrijfsleider Nico Nusmeier sprak als eerste Ruud toe en gaf aan dat het per soonlijk dossier een 'rustig' beeld van hem gaf: en dat terwijl Nico hem ken de als iemand die in zijn team en met team-uitjes juist een levendig persoon is die de stemming erin houdt! Ruud's rijke brouwerij-verleden werd kort amsterdam - Jan Tulleners had maandag 30 november 1998 na 43 jaar trouwe dienst de primeur als 'oudstgediende' zijn afscheid te vieren op de jongste unit van Heineken Brouwerijen te Amsterdam. Jan, die zijn loopbaan begon bij de Amstel brouwerij op de Amstelkade en daar na veel overplaatsingen meemaakte, heeft nog net voor zijn vertrek de ver huizing van Hempoint naar de nieu we unit meegemaakt. Ondanks die nieuwe stek wisten erg veel collega's en oud collega's Jan te vinden. Peter Simons sprak Jan toe en overhandig de hem een mooi Amstel horloge. Onder elkaar werden onder 't genot van een glas bier vele mooie herinne ringen opgehaald en anekdotes ver teld over Jan. Daarna bedankte hij iedereen voor hun aanwezigheid.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 29