AFSCHEID I.B.M. VAN TEYLINGEN E BODE LEIDERDORP - Op 15 december 1998 heefl Jan van Teylingen na een dienstverband van bijna 42 jaar afscheid genomen van Heineken. Ter gelegenheid hiervan werd een recep tie gegeven bij boerderij In den Hout kamp te Leiderdorp. Omdat Jan een groot paardenliefhebber is, werd hij samen met vrouw en dochter van huis opgehaald met de Heineken- koets. In den Houtkamp wachtten ongeveer honderd genodigden, onder wie de zoon, schoondochter, schoon zoon, oud-collega's en collega's van Heineken Brouwerijen Rijnland, Jan van Teylingen in de stromende regen op. Ruud Mieremet bedankte Jan in zijn speech voor zijn inzet en betrok kenheid, want ook op de meest rare momenten van de dag (of nacht) was Jan voor de drankenhandel in touw. Vervolgens richtte Jan zich tot de aan wezigen en keek hij terug op de afge lopen 42 jaar. Hierna werden verschil lende cadeaus overhandigd waaron der een arrangement voor een lang weekend Londen. Na dit officiële gedeelte kon de gezellige receptie op informele wijze worden voortgezet. AMSTERDAM - Na dertig jaar beëindigde Bas Bode, control mede werker van de afdeling Corporate Finance Systems 1 januari zijn Hei- neken-carrière. Hij deed dat met een afscheidsreceptie op de Moutzolder van het Heineken Ontvangstcentrum in Amsterdam. Het werd een drukbe zochte bijeenkomst, waar veel col lega's en oud collega's Bas en zijn echt genote gedag kwamen zeggen. Rick de Leeuw sprak Bas toe en gaf aan dat Bas het boegbeeld van de investe- ringsaanvragen voor de onderneming was. Daarop overhandigde Rick hem bijzonder veel post uit het buitenland, waarin collega's Bas voor zijn inzet bedankten. Daarnaast bood hij op ludieke wijze het afdelingscadeau aan. Vervolgens kwam de scheidende col lega zelf aan het woord. Hij bedankte iedereen voor zijn of haar inbreng en besloot met de woorden dat hij zich verheugde op de nieuwe tijd die hij samen met zijn vrouw tegemoet gaat.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 28