GEBOORTEN DEIU BOSCH Jelle, z.v. J.G. Dul, Verpakken C- Team, Colonne 6) Zoe, d.v. M.P.J.M. van der Heijden, Verpakken C-Team, Colonne 11 ZOETERWOUDE Mathijs z.v. mw. Th.J.M. van den Elzen (National Account) Dylan z.v. dhr. en mw. R.A. Droog (Operations Export/Kanti ne) Jeffrey z.v. dhr. A. Verhoef Operations Export) Liselot d.v. mw. G.R Keessen- Verhagen (Marketing- en Ver koopondersteuning) Gwen d.v. dhr. G.A.B. de Roos (Rayon 2 Dagdienst Colonne 5 Ilse d.v. dhr. E.D. Robbers (Colonne 51, Ploeg B Export) Aylin d.v. dhr. U. Celik (Colonne 51 Ploeg E Export) Thomas z.v. dhr. M. Brinkman (Colonne 6 Ploeg D. Binnenland) Julie d.v. dhr. M. van Mierlo (Colonne 9 Ploeg B Binnenland) Ramon z.v. dhr. J.RR. Rooyens (Brouwen) Arie z.v. dhr. A. den Haas (Ploeg 2 Rayon Filtratie) Ferri z.v. mw. M.J.E. van Dam (secretariaat Unit Control) BUMMIK Sven z.v. dhr. F. Waagmeester (Afdeling Uitmarkt) Carsten z.v. dhr. F.M. Burggraaf (Afdeling Supply) HORECA Daan z.v. dhr. H. Oolbekkink (Control Overijssel) Loes d.v. dhr. J.H. Abendanon (TaptechniekN/O (staf)) Cas z.v. dhr. F.R. Weij (Stallen Evenementen Service) Sam z.v. dhr. R.B. Boersen en mw. S.A. de Vos (Verkoop Bra bant-West) Feddrik z.v. mw. E. Frensch- Keijmel (Administratie Schielan- den) HUWELIJKEN BUMMIK Mw. M.M.E. Verhaag (Horeca) met dhr. M. Brantjes ZOETERWOUDE Dhr. J.W. van Wensem (Mar keting) met mw. H. de Boer, Dhr. J.V. da Silva (Verpakken) metmw. C.V. Neijda GESLAAGD DEM BOSCH Basisveiligheid (VCA): M.J.G.M. van Bladel, Kwali teitsdienst, A.M. van den Boga- ert, Facilitaire Dienst, H.A. van den Broek, Verpakken, M.J.A. Cornelisse, Magazijn, A.J.M. Damen, Verpakken, J.A.G. Elands, Verpakken, A.P.M. van Hooff, Verpakken, S. Jansen, Constructie Bankwerken, T.D., H.F.T. Klessens, Kwaliteitsdienst, M.T.M. Pennings, Verpakken, P.A.C. de Ruijter, Verpakken, T.F. van Schijndel, Verpakken, A.P. Sismono, Verpakken, J.A.J. de Veer, Verpakken, T.H. Vialle, Ver pakken, P.A. Voorsluis, Verpak ken, C.M. Waterschoot, Verpak ken Veiligheid voor leidinggeven den (VCA): F.J. Bekkers, Brouwen, M. Broos, Kwaliteitsdienst, H.P. Bruins, Brouwen, G.W. Dries- sen, Verpakken, J.N.M.A. Esman, Verpakken, E.M.L. Fol- kers, Energiedienst, A. van Gel der, Taakteam Energie, P.H.M.M. Hezemans, Brouwen, J.L. van Iersel, Procesautomatisering, A.C. Korpel, Verpakken, W.A.J.C.M. van Linden, Verpakken, J.P.A.M. Marijnissen, Verpak ken, C.A.A.M. de Mug, Verpak ken, P.C. Rooijens, Brouwen, B. Rutten, Verpakken, W.L. Schoep, Energiedienst, W.A. de Vaan, Brouwen, J.P. van de Ven, Technische Dienst, A.J.A. Ver- bunt, Technische Dienst, A.P.I. Bessems-van der Weijden, Kwaliteitsdienst, P.G.L. Zaunbre- cher, Verpakken De Opfriscursus NEN 3140: J.J.M. van den Besselaar, Brou wen, W. Geurtsen, Brouwen, H.W. de Groot, Brouwen, L.F. Guit, Brouwen, H.J.M. Willems, Brouwen, W.J. Zaunbrecher, Brouwen, H.P. Bruijns, Brouwen, W.G. Breedveld, Brouwen, W.J. van Eekelen, Brouwen, J.W.M. van Erp, Brouwen, C.F. Guit, Brouwen, M.J.M. op 't Hoog, Brouwen, C.P.G. de Jong, Brou wen, A.F.M. Kooien, Brouwen, P.C.W. van der Mijden, Brou wen, A.T.J. van Osch, Brouwen, A.C. Vos, Brouwen, J.M. van Beurden, M.C.M. Driehuizen, J.C. van Balkom, M.M.E. de Hoop, E.J.A. van Amerongen, J.L.A. van Ber- kom, J.J.J. van Iersel, A.L.M. de Lang, L.A.G.M. Stabel, P.J. van Loosbroek, E.H.T. v.d. Wes ten, J. Agten, M.J.M. Bertens, J.A.M. Brouwers, W.A.M. van Delft, R.J.M. van der Donck, A.M.C. van Esch, B.G.J. Hale wijn, W.C.H. van Hout, G. Jan sen, R.H. Kahle, P.J.W. Kreijger, W.A.A.M. Leytens, R. Meijer, H.J.M. van Noort, P.L.J. Quekel, L.P.M. van Rooij, A.P.A. Verbeek, N.J. de Vaan, D.M.C.A. van Meteren, M.C.W. Bambacht, H.W. Lou- wers, C.M. Waterschoot, P.H. Kaljé. Allen werkzaam bij de afde ling Verpakken Maintenance and troubleshooting: A.J. Eberg, E.H.T. van der Wes ten, J.L.F. van Tooren, M.M.C. Verhoeven, A.C.A. van de Groenendaal, G.H.M. Bekkers, A.C. van der Horst. Allen werk zaam bij de afdeling Verpakken Gespecialiseerd Beroepsbeoe fenaar: M.C. Schut, Brouwen B W. Jooren, Brouwen B Zelfstandig Beroepsbeoefe naar: J.J. Mulders, Brouwen Microsoft Frontpage 98: P.F.A.M. van Kol, Ondersteu ningsteam sub-unit Brouwen Presentatietechniek: H.A.J.M. van den Meijden- berg, Brouwen Impromptu 4.0 Report Buil ding: R.J. Vlems, Ondersteuningsteam sub-unit Brouwen A.H.G. van den Eisen, Team Control en Administratie Heftruckbestuurder: M.H.A. van Venrooij, Facilitaire Dienst J.J. Straatman, Facilitaire Dienst Deelcertificaat Afval en Afval water HAS: C.H.M.T. Diesveld, Brouwerij Algemeen Laboratoriumopleiding op MAAT: J.F.E.M. van den Bernd, H.F.H. van Bergen, K.A.P. de Best, M.J.G.M. van Bladel, W.L.M.A. van den Boogaard, E.J. Bra bander, H.T.J. Brekelmans, L.J.M. van den Broek, H.J.H.M. Cortenbach, F.F.M.M. Donders, J.G.C. Geenhuizen, W.W.A. Habraken, H.H.W. Heming, F.W.J. de Laat, J.G. Megens, M.G.M. van Osch, W.G. Pomper, P.C. Rooijens, A.C.A.J. van der Steen, R.T.J. van der Velden, M.A.J.T. van Velthoven, C.H.J.M. Verhagen, M.A.C.H. Verhagen. Allen afde ling Brouwen BUITENLAND BAHAMAS De heer D.G. Orford is per 1 januari 1999 teruggekeerd van de Bahamas, waar hij de func tie bekleedde van Brewery Manager bij Commonwealth Brewery Ltd. te Nassau. De heer A.J.A. van der Ven is per 1 februari 1999 uitgezon den naar de Bahamas, waar hij de functie zal bekleden van General Manager bij Com monwealth Brewery Ltd. te Nassau.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 26