E J.H* DROST Tijdens een drukbezochte receptie in 't Roeischip in Amsterdam nam de heer J.H. Drost, voormalig Lid van de Raad van Bestuur, 17 december 1998 afscheid van Heineken. De heer Drost is ruim dertig jaar verbonden geweest aan de onderneming. Vele vrienden, bekenden en collega's kwamen de heer Drost en zijn vrouw en kinde ren de hand schudden en hij werd toegesproken door de heer Vuursteen. De heer Vuursteen bood als voorschot op het cadeau namens de Raad van Be stuur twee sombrero 's aan Ook oud-werknemers bezochten de afscheidsreceptie De Voorzitter van de Raad van Bestuur begon zijn speech met een citaat uit een artikel over de heer Drost in het Financieel Dagblad, waar van de kop 'Laatste der Mohikanen uit Heineken-top' luidde. "En dat is natuurlijk zo", bevestigde de heer Vuursteen. Nadat hij in het kort de loopbaan van het scheidende Raad van Bestuur-lid had geschetst, haalde hij nog een aantal anekdotes aan. "Naast een Heineken-man in hart en nieren nemen wij vandaag afscheid van een amateur-gastronoom waar mee men rekening dient te houden. Zijn kennis van chocolade-mousse is legendarisch. Er zijn weinig toetjes die Drost niet kent en er zijn weinig wij nen waarover hij geen onderbouwd oordeel heeft." De heer en mevrouw Drost LATIJNS-AM ER IK A "Hans gaat zijn eigen agenda invullen, heet het in de krant", eindigde de heer Vuursteen. "Ik denk dat daarin de reis lust een belangrijke plaats zal inne men." Als dank voor de jarenlange inzet kregen de heer Drost en zijn vrouw dan ook een lange reis naar Latijns-Amerika aangeboden. De bij passende hoofddeksels lagen al klaar. Tijdens de receptie werd een voor schot genomen op de sfeer in dit werelddeel door de band, die af en toe de tango inzette.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 24