l\liet- actieven bijeen TENNIS 7 UP Van links naar rechts: Paul Haarhuis, Theo van der Laak, John van Lottum, Karin Moos, Jan Siemerink, Dorian Driessen en Clemens Mussies Het oudejaar uitluiden, of het nieuwe jaar inluiden, dal deden de niet-actieven van de Zoeterwoudse, Bossche en Amster damse vestigingen in respectievelijk december en januari. Als altijd had Zoeterwoude drie bijeenkomsten gepland voor alle (vervroegd) gepensioneerden en mensen uit de HIR-regeling. De eindejaarsbijeenkomst in Den Bosch draaide traditiege trouw om één ding: een spannende en vooral gezellige bingo. En in Amsterdam waren het de buffetten en de muziek die, naast de kans bij te praten, vele oud-medewerkers naar de vestiging aan de Stadhouderskade lokten. warmond - De hele dag tennisles krijgen van tennisintemationals Paul Haarhuis, Jan Siemerink, John van Lottum en Karin Moos. Dat beleefden ruim tachtig enthousiaste tennis sters van verenigingen uit het hele land. Deze happening vond 19 decem ber plaats bij Dekker Tennis te War mond als afsluiting van de 7UP-ten- nisactie, die in april vorig jaar van start ging. Bij de actie werden alle tennisvereni gingen in Nederland uitgedaagd om zoveel mogelijk 7UP doppen en kroonkurken in te zamelen. Deze doppen konden worden omgewisseld voor speciale 7UP tennisballen. De leden van verenigingen die de meeste doppen hadden verzameld, kregen een hele dag tennisles van de inter nationals aangeboden. Ook aan die les was een prijs gekoppeld. Marketing manager Horeca Clemens Mussies reikte deze uit aan de meest talent volle deelnemers: Theo van der Laak en Dorian Driessen.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 10