F#rs® d®®r digital® camera Heineken Fanfare verwerft eerste prijs HEIIUEKEIU POSTERS Als bewijsmateriaal van de vracht werden er vroeger van alle 20ft containers twee polaroidfoto's ge maakt. Een kostenpost van ruim 60.000 gulden, had Jean Pierre van Nassau, medewerker van het DCS Exportteam in Den Bosch berekend. Daar komt bij dat de kwaliteit van een polaroidfoto na verloop van tijd ver slechterd. Ook het bewaren van de foto's nam veel plaats in beslag en was niet overzichtelijk. Jean Pierre raakte aan de praat met iemand van de inspectiedienst die de vracht voor de belading controleert en er na de bela ding een foto van maakt. "Die persoon had een Canon camera met diskette bij zich en stond er eigenlijk van te kij ken dat wij nog zo ouderwets bezig waren", vertelt Jean Pierre. "Ik heb mij toen door hem het een en ander uit laten leggen. Aangezien wij de benodigde apparatuur (behalve de camera) al hadden, was ik gelijk enthousiast. Ik ben toen naar een fotospeciaalzaak gegaan om mij voor te laten lichten over zo'n digitale camera. We werken nu een aantal maanden met onze nieuwe aanwinst en alleen al in Den Bosch besparen we jaarlijks circa 48.000 gulden. zoeterwoude - Medewerkers die belangstelling hebben voor een van de Heineken reclameposters van het afgelopen jaar, kunnen dat melden aan de Vers van 't Vat-redactie. Het gaat om exemplaren waarop een gedeelte van een merkverpakking is te zien, zoals bekend van de bushokjes (abris). Onder het motto 'een per personeelslid', kunt 11 een van die prachtige merk- posters aanvragen door een kaartje te sturen naar ons redactieadres (zie colofon op pagina 2). Doe dit vóór 30 januari. Vermeld daar uw naam, adres en personeels- nummer op. Het is niet mogelijk om uw voorkeur voor een bepaalde poster aan te geven. We mogen ze echter wel gratis weggeven van Marketing! den bosch - Tijdens de nationale federatieve KNFM-concertwedstrijden, 22 november te Enschede, heeft de Heineken Fanfare onder leiding van Rinus van Hamond een eerste prijs weten te behalen. Dit gebeurde in de Vaandelafdeling, de hoogste afdeling op amateur-niveau in Nederland. Daarmee handhaaft de fanfare zich met verve in deze afdeling, waarin het orkest al ruim 10 jaar uitkomt. Het resultaat werd behaald met de ver tolking van de concourswerken Ende avour van Philip Sparke en Tintagel Castle van Leon Vliex. De prachtige concertzaal van het Muziekcentrum te Enschede was een ware stimulans voor het orkest en er werd op zeer hoog niveau gemusiceerd. De kritische jury rapporten vermelden onder andere dat solistische passages goed werden gespeeld, met muzikaliteit, waarbij het orkest zich voortreffelijk wist aan te passen. Over het algemeen werd het keuzewerk, Tintagel Castle, beter be oordeeld dan het verplichte werk. De werken werden volgens de jury over het algemeen goed uitgevoerd, enkele kritische opmerkingen over de balans in het orkest daargelaten. Vissen 19/2 - 21/3 U voelt zich in 1999 als een vis in het water. Maar laat u niet gek maken door het jaarlijkse hengelfestijn in 's-Hertogen- bosch. Spring niet zomaar in het diepe. Zeker voor de Vissen die in Zoeterwoude rondlopen is het belangrijk dat ze regelmatig even op adem komen. Anders zouden ze wel eens kopje onder kunnen gaan. Vanaf mei zorgt Jupiter voor een vruchtbare periode in alle opzichten.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 31