VERHUISD WAAR AMSTERDAM gesloten Donderdag 31 december en maandag 4 januari zal het PUM in Den Bosch de hele dag geslo ten zijn. De andere PUM's zijn dan gewoon geopend. De medewerkers van Heineken Brouwerijen Amsterdam verhuisden hun spullen eigenhandig hoofddorp - De Horeca-unit Heineken Brouwerijen Amsterdam is onlangs verhuisd van kantoor Hoofd dorp naar een nieuw kantoor aan de Scharenburg in Amsterdam-Sloter- dijk. Ook dit team huist nu dus dicht bij de klanten, als voortvloeisel uit het Mensen Maken Heineken-proces bin nen de Unit Horeca. In het vorige nummer van Vers van 't Vat meldden we nog een andere verhuizing uit de reeks binnen de Unit Horeca, namelijk die naar het nieuwe pand in Etten- Leur (Heineken Brouwerijen Bra bant West). Voor de komende periode staan gepland de ingebruikname van de nieuwe vestigingen in Wateringen (Heineken Brouwerijen Haaglanden) en Houten (Heineken Brouwerijen Utrecht). Het nu verhuisde Amsterdamse ver koopteam is een afsplitsing van het team dat vóór het Mensen Maken Hei neken-proces Amsterdam/Utrecht als werkgebied had. Vandaar dat zowel Heineken Brouwerijen Amsterdam als Heineken Brouwerijen Hoofddorp tot voor kort waren gehuisvest in het (drankenhandel)kantoor aan de Bijl mermeerstraat in Hoofddorp. Het team voor Hoofddorp blijft daar kan toor houden. In de volgende Vers van 't Vat krijgt u opnieuw een overzicht van alle Unit Horeca-vestigingen en de nodige achtergrondinformatie. Boogschutter 22/11 - 22/12 Nou Boogschutter, vrouwe Fortuna lijkt dit jaar met u in de echt te zijn verbonden. Probeer eens wat te doen aan uw boekhouding, dat zal dit jaar misschien wel lukken als u wat minder uitgeeft! Dit jaar biedt daarvoor de juiste voorwaarden. Voor vroege Boog schutters is het belangrijk dat zij alleen bier drin ken als het regent of als het droog is.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 23