Hiermede willen wij de directie van Heineken van harte bedanken voor de mooie plant, de drankenbon en de envelop pe met inhoud welke wij mochten ontvangen ter gele genheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. Tevens willen wij Miryam van der Linden bedanken voor het bezorgen van deze geschenken. Sieny en Piet Kruissen Op onze 50-jarige trouwdag werden wij verrast door de heer R. Hellendoorn die ons namens de directie van Heine ken B.V. een pracht van een bloemstuk, een bon voor een drankenpakket en een enve loppe met inhoud mocht aan bieden. Hiervoor, mede namens mijn vrouw, hartelijk dank. Rinus en Dien Groffen Ter gelegenheid van ons 50- jarig huwelijk mochten wij op zeer persoonlijke wijze van Miryam van der Linden namens de directie van Heine ken een heel mooi bloemstuk, een drankenpakket en enve loppe met inhoud ontvangen. Wij willen hierbij de directie van Heineken en Miryam van der Linden zeer hartelijk bedanken en zo blijkt eens te meer dat de niet "actieven" er nog steeds bij horen. Hiervoor nogmaals onze harte lijk dank. Harrie en Louisa van Geene Bij deze willen wij de directie van Heineken van harte bedanken voor het prachtige bloemstuk, de drankenbon en de enveloppe met inhoud wel ke wij mochten ontvangen voor ons 50-jarig huwelijk. Ook Mevr. van Kooten harte lijk bedankt voor het brengen van deze prachtige geschen ken. Fam. H.B. Bekker Overleden gepensioneerden Op 6 november 1998 is mw. M.J. Nater (80 jaar) overleden. Mw. Nater is op 22 november 1937 in dienst getreden te Rot terdam. Zij is op 1 december 1972 met pensioen gegaan. Op 10 november is de heer R Vermeer (78 jaar) overleden. De heer Vermeer is op 28 augustus 1968 in dienst getre den bij de drankenhandel Annaert Dieben Baggemran te Haarlem. Hij is op 1 augustus 1985 met pensioen gegaan. Op 23 november 1998 is de heer J.C. van Vught (67 jaar) overleden. De heer Van Vught is op 26 oktober 1970 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 mei 1996 met pensioen gegaan. Op 2 december 1998 is de heer J.J. Pesman (69 jaar) overle den. De heer Pesman is op 21 januari 1952 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 december 1994 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 19