ROND DE JUKEBOX niooRDWUK - Ruim drieduizend gasten mocht het bestuur van de Per soneelsvereniging Heineken Zoeter- woude verwelkomen in congrescen trum Leeuwenhorst in Noordwijker- hout. Niet voor een congres, maar voor het tweejaarlijkse personeels feest. Diverse ruimtes waren in geheel eigen stijl ingericht, met bijbehorende muziek en bijpassende hapjes. Nieuwsgierig liepen allen door het centrum net zo lang tot ze de ruimte hadden gevonden die hen het meeste aansprak of collega's troffen om mee bij te praten. Het drukst was het in de disco en in de grote zaal waar diverse artiesten optraden. Zoals (zie foto hierboven) The Bandstand, die na hun optreden ook Nhelly de la Rosa en later the Blues Brothers muzikaal begeleidde. Nhelly de la Rosa was de zangeres die eens de Soundmixshow heeft gewonnen met een imitatie van Shirley Bassey. Dat zij veelzijdig is, bewees zij door imitaties van onder anderen Tina TUrner, Michael Jackson en tal van zangers en zangeressen die destijds meewerkten aan de hit 'We are the world'. Enthousiast waren ook de reacties bij het optreden van Jake en Elwood Blues. Onder het motto 'neem je eigen verantwoordelijkheid en ga verantwoord om met alcoholge bruik', had de personeelsvereniging gezorgd voor vele busverbindingen, waarvan door een groot aantal mede werkers dankbaar gebruik werd gemaakt. Tevens hadden de feestgan gers in spé de gelegenheid zich tevo ren op te geven voor een overnach ting in de hotelkamers van het con grescentrum.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 17