50 jaar Vrumona 16 Met rammelaars van 7UP doppen en shakers van Schweppesblikken hadden de bijna 1500 genodigden het na enig oefenen onder de knie. Swingend bracht het grote gelegenheidsorkest de Sisi Rider-song ten gehore. Een perfecte opening van het feest waarmee Vrumona 20 november haar 50-jarig bestaan vierde. Eerder al had Algemeen Direc teur Ruud Overgaauw tijdens het officiële gedeelte iedereen wel kom geheten in de grote Pepsi zaal, waarna ook de voorzitter van de Raad van Bestuur van Heineken, de heer Karei Vuursteen, de gasten nog even toesprak. Weegschaal 23/9 - 23/10 Twijfel. Dat is een van de belangrijkste kenmerken van 1999 voor u, beste Weegschaal. Altijd wikken en wegen is slecht voor uw gezondheid. Met name Weegschalen die in Productie werken, helpen zich er bovenop door veel fruit en yoghurt te eten. Mis schien is dit voor u wel het jaar waarop u eindelijk die droomvakantie gaat realiseren. Let op het aantal vrije dagen dat u overhoudt. Financieel gaat het u voor de wind. Lucky in de Lotto? De feestcommissie die speciaal voor dit festijn was opgericht is met name de laatste dagen voordat het feest losbarstte, flink in de weer geweest om de laatste voorbereidingen op tijd af te krijgen. En met succes. Door een keur aan activiteiten en entertainment hoefde het personeel van Vrumona zich op 'hun' feestavond niet te vervelen. Zo was er gelegenheid om de Xf spiritual shop te bezoeken waar men onder andere kon genieten van een Oosters buffet, een tarotkaart lezeres en een handlezer. Een originele manier om de gasten kennis te laten maken met het nieuwste product van Vrumona. TITANIC LOUNGE Een andere zaal was ingericht als de 7UP Titanic Lounge waar een optre den plaatsvond van de Havenzangers en een Duits buffet geserveerd werd. Op het Dr. Pepper Experience Plein werden de gasten verrast door een kermis geheel in Amerikaanse stijl inclusiel hot dogs, popcorn, hambur gers en suikerspinnen. Als afsluiter vond in de 'Pepsi discotheek' een optreden plaats van de Pepsi Face to Face tour, gevolgd door een dende- De Haven- rende slotact met de 'Bloose Brothers'. zangers

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 16