J s-Hertojenb .uresis OPNIEUW NAAR DEN BOSCH WISSELBOKAAL J3J2J i1 Karen Mulder overhandigt de beker aan voorzitter Weber 'S-HERTOGEIVIBOSCH - De ASB- wisselbokaal (Alternatieve Sportdag Biljarten) is dit jaar voorde derde ach tereenvolgende keer gewonnen door de vestiging 's-Hertogenbosch. De prijs wordt jaarlijks uitgegeven door de Heineken Biljart Vereniging die de bokaal nu al voor de negende keer aan Den Bosch overhandigde. Dit jaar werd er fel gestreden op 10 en 24 oktober. Op de eerste speeldag nam Den Bosch al direct een kleine voor sprong. De tweede speeldag stond in het teken van een lelie strijd: met name Bunnik en Den Bosch wissel den regelmatig van koppositie. Uitein delijk bleek Den Bosch (292 punten) aan het langste eind te trekken, Bun- nik (287 punten) eindigde als tweede en Amsterdam (279 punten) en Zoe- terwoude (275 punten) kwamen op Het Bossche team: echte 'prizewinners de derde en vierde plaats terecht. De voorzitter van de Bossche biljartver eniging G. Weber nam de beker die bij de eerste prijs hoorde, in ontvangst. De wisseltrofee werd overhandigd aan de enige vrouwelijke deelneem ster aan het toernooi: D. Kou wenberg. Zaterdag 3 oktober vond op de Noorderpias in 's-Hertogenbosch het hengelfestijn ter gelegen heid van het 40-jarig bestaan van de brouwerij in 's-Hertogenbosch plaats. Hiervoor waren de (oud)medewerkers en hun familieleden uitge nodigd. De weergoden waren het festijn goed gezind. De vissen Na de ontvangst in het Heineken Ont- wildende spanningscentrum, vertrok de groep derde oktober naar de waterkant, waar om 12 uur niet bijten. het startsein werd gegeven. Bij de Ook recreatievissers was het gezellig, maar recreatievisser helaas lieten de vissen het afweten. Jan Groenhof Toch ving de zoon van A. van Enge- (Kelderbier- land vlak voor het eindsignaal toch voorbereider) nog een brasem van 40 centimeter. Bij had geen de wedstrijdvissers werd op verschil- geluk lende stekken de ene na de andere brasem gevangen en woedde er een flinke strijd. J. van Linder ging er uit eindelijk met de eerste prijs van door: hij ving een brasem van 13.720 gram, goed genoeg voor een ticket naar Ier land. Ook de nummer twee, T. van Berkel ontving als beloning een ticket naar Ierland. Zijn brasem woog 8.890 gram. Na het uitreiken van de tickets mocht de winnaar hij de recreatievissers een prijs uitzoeken. Daarna was het de beurt aan de jeugd om op volgorde van trekking een prijs uit te zoeken. Hierbij vonden vooral de hengels gre tig aftrek. De dag werd afgesloten met een koud buffet.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 31