op! E U lelijke fotos Sommige inzenders voor deze rubriek lopen tegen iets opMERKelijks aan. Anderen heb ben met veel Heineken-gevoel inspiratie om iets voor een leuke plaat in scène te zet ten. Op deze pagina zijn we van beide mark ten thuis. Foto's waarop kinderen of dieren in verband wor den gebracht met een van onze bieren mogen we niet afdrukken. Blijf gerust uw opMERKelijke foto's insturen! Het adres is Vers van 't Vat, kamer 2.335, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude R.M. van Aalderen kreeg deze foto van een medewerker van een firma die ons Pasteurs levert. "Het opmerkelijke van deze foto is voor mij niet zozeer de aanwezigheid van de dame met de Heineken-koeltas, maar dat ook bij onze leveranciers het Heineken-gevoel aanwezig is,aldus de Zoeterwoudse inzender. Heineken bier bestaat misschien langer dan menigeen zou vermoe den. Tot die conclusie kwam W.L. Schoep uit Vlijmen tijdens zijn vakantie in Italië toen hij deze afbeelding zag han gen in een eetcafé in Livorno. Dat de Egypte- naren bier brouwden, wisten we Zulke mooie toiletten hebben we zelfs bij Heineken niet. Hans Osseweijer (voor malig medewerker RSD, Amsterdam) trof deze ooit eens aan in Naaldwijk. Bij een café in het Franse Marseille kun je als Maastrichtenaar spontaan heim wee krijgen. Dit krijtbord is daarvan de veroorzaker. Een bekende van brouwerij De Ridder legde het vast op de gevoelige plaat. Overigens kan bijvoorbeeld ook de Noord-Hollander met heimwee hier terecht. Ze hebben er gewoon Amstel van de tap! Deze zelf bedachte reclamevormgeving met flesdoppen getuigt van liefde voor het Heineken-merk en het bier in het bij zonder. Als je het zo omschrijft, klinkt dat nostalgisch en dat is nu net wat deze foto oproept. De gebruikte reclameslogan is er dan ook een uit ons rijke Heineken- verleden. Met dank aan C.H. van Leeu wen uit Hoofddorp.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 29