AFSCHEID MW. R. MANTEL JUBILEUM J.HENDRIKS AFSCHEID P.J.BIJLEVELD Vanaf het eerste moment was Jos een graag geziene gast bij de klanten. Jos heeft altijd een gewillig oor voor vra gen en eventuele problemen die klan ten naar voren brengen. Op deze manier is Jos altijd een vraagbaak voor veel klanten. Door deze zaken door te spelen naar vertegenwoordigers kun nen deze altijd adequaat reageren. Dat de klanten deze aanpak zeer waarde ren blijkt wel uit het feit dat Jos dik wijls wordt uitgenodigd voor festivi teiten. Met de betrokkenheid van Jos wordt door zijn collega's wel eens de draak gestoken. Tijdens de viering van zijn 25-jarig jubileum, meldden zich dan ook de 'Buurt Brothers', die in een levendige sketch de loopbaan van Jos belichtten. In aanwezigheid van familie, collega's en klanten zorgde dit duo voor grote hilariteit. horst - Op 10september 1998 was dienst trad als bijrijder bij dranken- het 2 5 jaar geleden dat Jos Hendriks in handel Vullinghs-Janssen in Horst. ZOETERWOUDE - Op 12 oktober nam Piet Bijleveld, samen met zijn vrouw en twee doch ters, afscheid van onze onderneming. Tijdens de gezellige receptie in De Hooiberg zijn de ruim dertig dienstjaren van Piet bij Heineken kort uit eengezet door Leo van Haaften, Departement Manager Corporate Purchasing. Deze vatte de carrière van Piet uiteindelijk als volgt samen: "Van Granuleren tot Assyriologie". Geschiede nis; aan deze hobby zal Piet vanaf nu veel tijd kunnen besteden. Veel plezier en succes toege wenst met het volgen van de studie Assyriolo gie! Piet sprak tot slot zelf een woord van dank uit en wenste al zijn (ex) collega's veel ruimte en vrijheid toe in hun werk bij Heineken. Amsterdam - Op 15 oktober nam Ria Mantel, vergezeld door haar familie, afscheid van Heineken in de bar van de Heineken Export Group te Schiphol. Ria trad 15 augustus 1960 in dienst van Heineken's Bierbrouwerij in Rotterdam. De drukke receptie was dan ook een groot weerzien met veel oud-collega's uit Rotterdam. Veel inmiddels niet-actieven, maakten van de gelegenheid gebruik om het hypermoderne kantoorpand van de Heineken Export Group op Schiphol eens te bekijken. Maar ook uit Zoeterwoude kwamen velen die met Ria hadden gewerkt haar het beste voor de toekomst wensen. Ria werd toegesproken door haar laatste chef Dion Veld- huyzen en door haar vroegere chef Cor Verschoor. De cadeaus wer den door de naaste collega's overhandigd. Pas laat op de avond luid de Ria de bel voor de laatste ronde.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 28