DANKBETUIGINGEN Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de vele en hart verwarmende blijken van medeleven die Patrique en ik ontvingen na het plotseling overlijden van Peter. Wij heb ben hier veel troost en steun uit kunnen halen. Patrique en Mieke Goudswaard Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor de attentie en het drankenpakket dat wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Toon en Ria Blom Langs deze weg willen mijn vrouw en ik de directie van Heineken (in het bijzonder mw. v. Kooten) hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpak ket die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Helaas zijn de 40 jaren niet altijd voorspoedig verlopen, daarom heeft het ons zeer goed gedaan dat Heineken ons nooit vergeten is, zelfs niet op onze huwelijksdag. Onze oprechte dank. Dhr. en mw. B. Bosch - Monnickendam Bij deze willen wij de directie van Heineken en Miryam v.d. Linden heel hartelijk bedanken voor de prachtige bloemen en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Fam. C. Adams- v.d. Broek Hierbij onze hartelijke dank voor uw gelukwensen, het werkelijk schitterende boeket en de drankenbon die we van u ontvingen op de dag van ons 40-jarig huwelijk. Het prachti ge en royale boeket is wel bij zonder in de smaak gevallen en kreeg ieders bewondering. Het gaf de dag extra warmte en kleur. Waarvoor nogmaals onze dank. Clara en Dirk van Rijswijk Mede namens mijn vrouw wil ik u - en daarmee ook de direc tie van Heineken - hartelijk dankzeggen voor de dranken bon en het prachtige bloem stuk in de vorm van een fraai opgemaakte mand, door ons ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksjubli- leum. Nogmaals aan u per soonlijk onze dank voor de door u genomen moeite. C.M. Kersten Mede namens mijn vrouw dank ik Heineken voor de drankenbon en het mooie bloemstuk ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk ook Miryam v.d. Linden voor de goede verzorging. Sjef ien Emma Ekstijn-Bosch Wij willen de directie van Hei neken bedanken voor de dran kenbon en het schitterende bloemstuk die wij mochten ontvangen bij ons 40-jarig huwelijk. Speciale dank aan mw. S. van Kooten voor haar goede zorgen. Ties en Jo Reinders Mede namens mijn vrouw wil ik de directie en Miryam v.d. Linden bedanken voor de mooie plant die wij wij moch ten ontvangen op de dag waar op ik 65 jaar werd. A. en R. van Muilekom Wij vonden het erg fijn en gezellig dat mw. S. van Kooten namens de directie van Heine ken op ons 50-jarig huwelijk- feest aanwezig was. Tot onze verrassing kregen we niet alleen een prachtig bloemstuk maar ook een mooi dranken pakket en een enveloppe met inhoud. Heel attent dat ook oud-medewerkers niet verge ten worden. Hiervoor heel har telijk dank. Frans en Hennie Brouwer- Steenbergen Piet Meijs en zijn vrouw bedanken de directie voor de mooie plant die hij voor zijn 65ste jaar heeft gehad. Piet Meijs Overleden gepensioneerden Op 3 oktober 1998 is de heer D.A. Karman (79 Jaar) overle den. De heer Kannan is op 21 maart 1955 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 sep tember 1984 met pensioen gegaan. Op 7 oktober 1998 is de heer J.J.M. v.d. Wielen (92 jaar) overleden. De heer v.d. Wielen is op 2 juli 1956 in dienst getre den te 's-Hertogenbosch. Hij is op 1 januari 1971 met pen sioen gegaan. Op 12 oktober 1998 is de heer J.F. Devue (84 jaar) overleden. De heer Devue is op 3 augustus 1964 in dienst getreden te 's- Hertogenbosch. Hij is op I december 1978 met pensioen gegaan. Op 18 oktober 1998 is de heer S. Hoekstra (76 jaar) overle den. De heer Hoekstra is op 23 juli 1956 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 januari 1987 met pensioen gegaan. Op 23 oktober 1998 is de heer H.J.M. Henquet (75 jaar) over leden. De heer Henquet is op 21 december 1959 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 oktober 1988 met pensioen gegaan. Cor en Truus van Es uit Vught, 50 jaar getrouwd. Dank aan vrienden en vriendinnen en directie van Heineken voor de lieve en leuke attenties. Ook dank aan Miryam van der Lin den die ons namens Heineken een enveloppe met inhoud aanbood. Het was fantastisch! Cor en Truus van Es Op 23 oktober 1998 is de heer G. Drees (96 jaar) overleden. De heer Drees is op 3 januari 1922 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 maart 1967 met pensioen gegaan. Op 27 oktober 1998 is de heer M.J. Hartman (78 jaar) overle den. De heer Hartman is op 1 januari 1961 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is op 1 januari 1985 met pensioen gegaan. Op 28 oktober is de heer C.J. Legen (66 jaar) overleden. De heer Legen is op 31 maart 1969 in dienst getreden te Rotter dam. Hij is op 1 augustus 1998 met pensioen gegaan. Op 1 november 1998 is de heer C.H. Fransen (78 jaar) overle den. De heer Fransen is op 10 juli 1942 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij. Hij is op 1 januari 1985 met pensioen gegaan. Op 2 november 1998 is de heer J.L. van Elten (76 jaar) overle den. De heer Van Elten is op 9 oktober 1967 in dienst getre den te Den Bosch. Hij is op 1 augustus 1987 met pensioen gegaan. Op 2 november 1998 is de heer A. Wilschut (88 jaar) overle den. De heer Wilschut is op 1 april 1926 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 januari 1975 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet CORRECTIE In VW nr. 10 zijn twee vergis singen gemaakt. Onder het kopje Nederland zijn dhr. Goh en dhr. Saldana genoemd. De heer Saldana is niet afkomstig uit Vietnam maar uit Spanje. Eli, z. v. A.C. Biesheuvel, C.Legal Er Business Affairs. Hiervoor onze excuses.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 23