GROOTS UZIEKS I' TER AFSLUITING VAN DE Inmiddels zijn alle kaartjes voor de opnamen van 'De Heeren van Amstel Live!' uitverkocht. Om fans van het muziekprogramma die geen kaartje voor de opnamen hebben kun nen bemachtigen tegemoet te komen, wordt de programmareeks 10 januari (uitzending 16 januari) afgesloten met een groots muziekevenement in de Rotterdamse Ahoy'. Nederlandse ster ren als B10f, Boudewijn de Groot, Guus Meeuwis en hun Belgische colle ga Raymond van het Groenewoud, zullen tijdens dit muziekfestijn hun opwachting maken. Het concert wordt georganiseerd in de vorm van een muziekestafette: de eerste groep of artiest begint met een muzikale ope ning, waarna nummer twee invalt en het met een eigen hit overneemt en ga zo maar door. Het concert zal eindigen met een 'grande finale' waaraan alle artiesten zullen deelnemen. De kaart verkoop is imniddels gestart. Kaarten kosten tussen de 45 en 55 gulden en zijn te verkrijgen bij de grotere post kantoren, ticketshops en via de Ticket service (0900-3001250). Ook dit afsluitende evenement van 'De Hee ren van Amstel Live!' zal worden gepresenteerd door Manuëla Kemp. Speciaal voor Vers van 't Vat lezers heeft Heineken vijf maal twee toe gangskaartjes beschikbaar gesteld. Als u het juiste antwoord weet op de vraag bij welke artiest Manuëla Kemp ooit in het achtergrondkoortje heeft gezongen, maakt u kans op twee toe gangskaartjes voor het Ahoy' spekta kel. Stuur uw antwoord op een (brief)kaart met vermelding van uw personeelsnummer vóór 15 december naar de redactie van Vers van 't Vat (zie voor het adres pagina 2). PRIJSVRAAG

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 20