Ben Verberg, teamleider bij DCS geeft deze maand de vriendschapstrofee door aan een bij zondere oud-collega: Kees Westmaas, voorma lig wachtchef MIT (tegenwoordig DCS). Kees is afgekeurd en maakt gebruik van de Heine- ken Invaliditeits Regeling (HIR). Ik heb Kees leren kennen als een keihard werkende Heineken-man", vertelt Ben. "Hij was altijd eerlijk, betrouwbaar en niet alleen voor Hei- neken, maar ook voor de medewer kers. Ik kon mij er niet bij neerleggen toen Kees in 1990 afgekeurd werd, maar toen ik hoorde dat Nico Nusmei- er en Piet Bouws er alles aan hadden gedaan om Kees terug te laten keren in het arbeidsproces, had ik er vrede mee. Kees heeft altijd keihard gewerkt en daarom verdient hij het om eens een keer in het zonnetje te worden gezet", besluit Ben. "Mijn eerste reactie toen ik hoorde dat Ben mij de vriendschapstrofee wilde overhandigen, was een schrikreactie". vertelt Kees Westmaas eerlijk. "Je leest wel vaak dat mensen verrast waren toen ze hoorden dat ze uitge kozen waren voor de vriendschaps trofee, maar ik was echt verrast, mede omdat ik in de HIR zit. Achteraf was ik toch wel blij en vereerd dat ik hiervoor in aanmerking kwam. Ik ken Ben inderdaad uit mijn jaren bij het MIT. Hij stond (en staat) daar bekend om zijn tomeloze inzet, niet alleen in zijn functie, maar ook buiten het werk. Wat ik het meest in hem bewonder is zijn zorg voor mensen, zowel in goede als in slechte tijden en zijn optimisti sche levensvisie. 's-hertogenbosch - Eind ok tober vond in het Autotron de 35e Horecavakbeurs Brabant plaats. Uiter aard was ook Heineken op deze regio nale vakbeurs aanwezig. In dezelfde stand die in september in Rotterdam stond en in januari naar het Mecc in Maastricht gaat, waren de regionale units vertegenwoordigd. Vertegen woordigers uit de regionale units Mid den-Brabant, Brabant-West, Hel mond en uit Nijmegen ontvingen hier hun afnemers. "In Brabant hoort gezelligheid erbij. Om zoveel mogelijk mensen dus de gelegenheid te geven de beurs te bezoeken, was de beurs van 's middags twee tot 's avonds tien uur geopend. Het was alle dagen gezellig druk. Over vier dagen ver spreid hebben we vele relaties kunnen ontvangen", vertelt regionaal unitma nager van Midden-Brabant, Marinus van Dorst, die deze dagen als standlei der fungeerde. Tv-monitoren in de stand vertoonden onder meer recla mefilms. Ook werd bijvoorbeeld een film vertoond over de werkzaamhe den van de Horeca Tap Service. De vertegenwoordigers brachten die ser- vicedienst nog eens extra onder de aandacht van de afnemers door hen te wijzen op het bestaan (voor zover zij dat nog niet wisten) van de zoge noemde 'Tap Oké'-certificaten. Certi ficaten die horecaondernemers ont vangen na- dat zij, geabonneerd op de diensten van de Horeca Tap Service, hun taps een aantal malen hebben laten reinigen door HTS.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 14