Beloonde Mari SEEM FAIÜILIE #AN HET JAAR den bosch M.R.M. van Nistelrooy, C.H. van Vugt/ J.M. Oerlemans, J.F.J.M. Mulders/ J.A.J. de Veer/ G.A.M. v.d. Velden, K.J.O. Goevemeur/ J.F.J.M. Mulders/ G.A.M. v.d. Velden, J.M. v/d Berk, K.J.O. Goeverneur/ J.F.J.M. Mulders/ G.A.M. v/d Velden, I.F.A. Sweebroek/ F.C.P. Stolzenbach, den bosch - In de vorige Vers van 't Vat maakten wij melding van een beloond idee van Rob Simons en Mari van der Velden uit Den Bosch. Zij kre gen 1 500 gulden van de Ideeënbus commissie voor een beveiliging van de flesontdopper van de colonnes 15A en B. Helaas was Mari ziek op het moment dat er voor de vorige editie foto's werden gemaakt. Gelukkig is hij weer helemaal de oude en konden wij hem alsnog laten fotograferen. Beloning f400,- f250,- f250,- f200,- f 1 50,- f 100,- Aanmoediging f 100,- Aanmoediging f 100,- Mari van der Velden J.F.A. Sweebroek/ F.C.P. Stolzenbach, J.F.A. Sweebroek/ F.C.P. Stolzenbach, J.F.A. Sweebroek/ F.C.P. Stolzenbach, H.H.F.M. van Hoek/ J.B.M.W. Kerver, R.G.M. van Helmond/ J.F.J.M. Mulders, W.H. van Roosmalen/ J. van Haren, W.H. van Roosmalen/ J. van Haren, J. Groenhof/ J.P. Langeweg/ A.W.L. van Osch Beloning f 100,- f 100,- f 100,- f 100,- f 100,- f 100,- f 100,- Het gezin van Erik van den Hoek (Verpakken Zoeterwoude) is niet gekozen tot 'Familie van het Jaar'. Deze wedstrijd werd georganiseerd door het tijdschrift Margriet en werd gekoppeld aan een serie televisieuit zendingen bij de Tros. Wij beloofden u op de hoogte te houden van de uitslag. Deze werd op zaterdag 3 oktober bekendgemaakt tijdens de Margriet jubileumviering in de Amsterdam Arena. Erik van den Hoek: "Uiteraard was het wel een beetje een teleurstel ling, maar we hebben een fantastische avond gehad."

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 31