AFSCHEID H. OT AFSCHEID R. NUIJENS PIETER P W. EVERS zoeterwoude - Wim Everse van de afdeling Brouwen in Zoeterwoude, was 25 augustus 40 jaar in dienst van Heineken. Uit handen van algemeen directeur Erik Korthals Altes van Hei neken Nederland, heeft hij daarvoor onlangs het beeldje Pieter Pils ontvan gen. zoeterwoude - Woensdag 16 september nam Henk Otter, in gezel schap van zijn vrouw Barbara, zijn kinderen en zijn moeder, afscheid van onze onderneming. Henk bracht het grootste deel van zijn bijna 34-jarige loopbaan bij Heineken in het buiten land door, met name in Afrika. Maar Henk was ook chef van de Proefbrou- werij in Zoeterwoude van 1988 tot 1991. De laatste vier jaar was hij actief als Brewery Manager van de South Pacific Brewery in Lae, Papua New Guinea. Vele collega's en oud-collega's kwa- schiphol - Op 22 september nam de heer Rob Nuijens, vergezeld door zijn vrouw, dochter en twee zoons, na een dienstverband van 29 jaar afscheid van Heineken. De drukbe zochte receptie werd gehouden in de Stars at Eleven van de Heineken Export Group te Schiphol. De heer Nuijens werd onder andere toege sproken door zijn chef Jan Rodenrijs, die kort Rob's carrière binnen Heine ken schetste. De laatste jaren hield de heer Nuijens zich voornamelijk bezig met de telecommunicatie. Hij was de expert op het gebied van telefoons en faxen. Vandaar dat hij als afscheidsca deau mede een prachtig luchtbed in de vorm van een mobiele telefoon kreeg. De receptie werd beëindigd nadat de familie gezamenlijk de bel voor de laatste ronde luidde. men Henk en Barbara tijdens het informele en gezellige samenzijn in 'de Hooiberg' in Zoeter woude de hand druk ken. De heer Ninck Blok, Regional Techni cal Manager Asia Pacific, sprak de familie Otter toe en bedankte hen voor hun inzet voor de onderneming. Daarna kwam Henk Otter zelf aan het woord en belichtte nog eens hoe hij destijds bij Heineken in dienst was getreden. Tevens bedankte hij alle collega's voor de fijne samenwerking en de prachti ge cadeaus.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 28