I DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor het schitteren de bloemstuk en de dranken bon die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Kees en Jopie Poelwijk Langs deze weg wil ik de direc tie van Heineken bedanken voor het prachtige bloemstuk hetgeen ik bij het behalen van mijn pensioengerechtigde leef tijd mocht ontvangen. W.J. de Vliegere Graag maken wij van deze gelegenheid gebruik de directie te bedanken voor het mooie bloemstuk, het drankenpakket en de waardevolle enveloppe met inhoud waarmee wij wer den verrast ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. Mw. S. van Kooten, de breng ster van deze goede gaven, eveneens bedankt voor haar bemiddeling. Nel en Theo Hovius Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor de attentie en het bezoek dat wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. L. Bleyenberg Mijn afscheid bij Heineken was voor mij, mijn vrouw en onze kinderen een onvergetelijke dag. Ik bedank iedereen ook namens mijn vrouw voor de aandacht en de vriendschap die wij mochten ontvangen. Fam. Van den Hoek Hiermede wil ik ook namens mijn vrouw de directie van Heineken bedanken voor de prachtige bloemen en de dran kenbon die wij ter opluistering van ons 40-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. Ton en Joke Bracke Het bezoek van de heer Hellen- doorn op 25 augustus jl. ter gelegenheid van onze 50-jarige bruiloft heeft ons aangenaam verrast. Persoonlijk hebben wij hem reeds bedankt voor de geweldige attentie. Gaarne wil len wij hierbij onze dank uit spreken aan de directie van Heineken Nederland BV. Suzanne en Piet Weststrate Bij deze willen wij de directie van Heineken van harte bedanken voor het prachtige bloemstuk en de drankenbon, ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk. Griete en Wim v. d. Berg Mede namens mijn echtgenote wil ik het management van HTS bedanken voor de aange boden afscheidsreceptie, als mede een ieder die, aanwezig op de receptie of anderszins, heeft bijgedragen tot wat voor ons een onvergetelijke dag is geworden. In het bijzonder bedank ik "onze" fotograaf die dag, Ad Sinkeldam, voor de mooie foto's en het prachtige album. Adrie van Dijk Op 2 september werd mijn Hei neken periode feestelijk afge sloten met een receptie in de Hooiberg. Allen, die meege werkt hebben aan het succes van deze middag in de vorm van hun bezoek, toespraken of cadeaus wil ik van harte dan ken ook uit naam van Ernesti ne. Tobias Albronda Mede namens mijn vrouw dank ik Heineken zeer voor het mooie bloemstuk en het fijne drankenpakket dat ik van u mocht ontvangen ter opluiste ring van ons 40-jarig huwelijk. Ik vind hel fijn dat Heineken ons nog steeds niet vergeet. Ook dank ik dhr. Hellendoorn voor zijn vriendelijke bemidde ling in deze. PM. Negrijn Wij willen de directie van Hei neken bedanken voor de dran kenbon en prachtige bloemen die wij mochten ontvangen bij ons 40-jarig huwelijk. Speciale dank aan Miryam v.d. Linden voor de goede zorgen. Geert en Ans Vos-van Lieshout Hartelijk dank voor uw warme belangstelling tijdens de ziekte en het overlijden van mijn dierbare man, onze moedige vader en schoonvader en onze onvergetelijke knuffel-opie Jaap Zwiers, Uw gebed, lieve briefjes, kaarten, telefoontjes, opgestoken kaarsen en alle andere blijken van medeleven en betrokkenheid, hebben ons in deze moeilijke periode enorm gesteund. Ria Zwiers-Klok en kinderen Hiermede wil ik iedereen van harte bedanken die op de ene of andere manier heeft bijge dragen in de deelname in het overlijden van mijn man Fran cois (Sooike) Maes. Speciale dank aan de heer Bertens voor de wijze waarop deze mij heeft ingelicht en geholpen. Regina Maes-Langewouters Langs deze weg wil ik u allen bedanken voor de belangstel ling die wij mochten ondervin den na het plotseling overlijden van mijn man Huug Berk. De vele kaarten en troostende woorden hebben ons gesteund na dit droevige verlies. Ook namens de kinderen en klein kinderen. Mw. L. Berk-Vervoorn Overleden gepensioneerden Op 20 september 1998 is de heer J.E van der Sterren (78 jaar) overleden. De heer J.F. van der Sterren is op 24 febru ari 1958 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 juli 1985 met pensioen gegaan. Op 28 september 1998 is de heer J.A.W. de Groot (74 jaar) overleden. De heer J.A.W. de Groot is op 1 september 1961 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 maart 1989 met pensioen gegaan. Overleden IIU MEMORIAM P. GOUDSWAARD Diep geschokt en sprakeloos waren wij allemaal toen wij op woensdag 16 september het bericht ontvingen dat onze col lega Peter Goudswaard op 15 september tijdens zijn vakantie plotseling was overleden. Peter is maar 44 jaar geworden. Peter is in 1972 begonnen als groepsleider in de ploegen dienst bij de Amstel brouwerij te Amsterdam. In 1984 ging hij voor Heineken naar het bui tenland, alwaar hij bij verschil lende brouwerijen in Afrika diverse functies vervulde. Van af 1993 was hij bedrijfsleider bij de drankenhandels Toonen- Lafeber te Katwijk en Van den Akker-Haring te Den Haag en vervulde daarnaast de functie van verkoopleider. In 1997 werd hij benoemd tot Regio naal Unit Manager van Heine ken Brouwerijen Rijnland. Peter was zeer betrokken bij Heineken, de Heineken-mede- werk(st)ers en de horeca. Aan zijn gevoel voor humor, enthousiasme en inzet zullen wij nog vaak terugdenken. Wij wensen Mieke, Patrique en verdere familie veel sterkte toe. Collega's Heineken Brouwerijen Rijnland te Katwijk Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 27