TITAMIC- ACTiE 7UP 7UP en de film 'Titanic' (11 Oscars) zullen dit najaar onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn. Consumenten van 7UP kunnen namelijk sparen voor een T-shirt met daarop de sterren van Titanic, waaronder hartenbreker Leonardo di Caprio. Voor zeven spaar punten ('Passion Points') die op de actieflessen zitten en bijbe-taling van ƒ12,50 ontvangt de consument het T-shirt thuis. De spaarpunten zullen ook te vinden zijn op de flessen van Pepsi en Sisi. Naast deze T-shirt-actie zullen 7UP en Titanic samen te bewonderen zijn in een speciale 'Live up the passion' tv-commercial. Loepzuivere klanken van Thomas Acda en Paul de Munnik, gecombi neerd met de rauwe rockstem van Huub van der Lubbe van De Dijk. Een eenmalige, maar unieke combinatie die te zien en te horen was tij dens de eerste aflevering van De Heeren van Amstel Live, uitgezonden 9 oktober jl. Van der Lubbe maakte met zijn inbreng iets bijzonders van de teksten van Acda de Munnik, terwijl deze twee afgestudeerden aan de Kleinkunstacademie de muziek van De Dijk opluisterden met prachtige meerstemmige combinaties. Dertien weken lang wordt een Nederlandse groep of artiest in De Heeren van Amstel Live uitgenodigd. Deze musici nodigen op hun beurt weer hun muzikale vrienden uit. De Dijk nodigde voor deze gelegenheid het duo Acda de Munnik en zange res Tineke Schoenmaker uit. Uniek aan het programma is dat de gasten niet alleen hun eigen maar ook eikaars nummers in het muziekcafé ten gehore brengen. Gewoon lekker met zijn allen op het podium samen muziek maken; dat is dan ook waar het in de 'Heeren van Amstel Live' om draait. Vanaf 9 okto ber, tussen 22.45 en 23.30 uur wordt dit muziekprogramma, waar live wordt gemusiceerd, weer wekelijks door Manuëla Kemp op RTL 4 gepresen teerd. Manuëla Kemp volgt hiermee Golden Earring zanger Barry Hay op, die het vorige seizoen de presentatie voor zijn rekening nam. Naast de aan kondiging van de artiesten, interviewt Manuëla de gasten. Het aanwezige publiek was tijdens de eerste uitzending laaiend enthousiast. In het café De Heeren van Aemstel aan het Thorbeckeplein te Amsterdam werd massaal meegezongen toen num mers als 'Groot hart' van De Dijk en 'Mezelf niet of nooit geweest' van Acda Er de Munnik ten gehore werden gebracht. Een schot in de roos dus, de combinatie van deze Nederlandse top artiesten. MANUËLA KEMP

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 21