5-LITERBLIK IN PUMS 15 Vorige maand ontving Jaap Boskeljon de Amstel Vriendschapstrofee uit handen van kasmedewerker Cor Groote. Nu dus de beurt aan de heftruckchauffeur bij DCS om een collega blij te maken met de trofee. De keus van Jaap is gevallen op Ben Verberg, tegenwoordig teamlei der van Exportploeg A bij DCS. "Ik heb met Ben een aantal malen meegedaan aan de Peurbakkentocht in Leiden," vertelt Jaap. "Dan gaat het erom wie de mooist versierde boot heeft. Met de Heineken-schuit zijn we drie keer eerste geworden toen Ben voorzitter was. In die sfeer heb ik hem ook privé leren kennen. We zijn met zijn boot mee geweest en we hebben samen wel eens gevist. Ben is een man die goed kan luisteren en hij is tact vol." "Wat leuk", reageert Ben Verberg. "Ik ben totaal verrast. Maar het is waar dat ik altijd goed heb kunnen opschie ten met Jaap. Ik was destijds zijn teamleider bij DCS, groepsleider, heet te dat toen nog. Jaap en ik konden goed met elkaar door de bocht, alhoe wel ik moet zeggen dat het geen mak kelijke man is... Maar als er proble men waren, werden die altijd goed opgelost." Ben vertelt dat Jaap zich ook tijdens de voorbereidingen voor de Peurbakkentocht een harde wer ker toonde. "We hadden met elkaar afgesproken dat we alles op alles zou den zetten om die tocht te winnen, daar moest alles voor wijken. Soms ging dat er best wel hard aan toe, maar ook Jaap zette zich daar helemaal voor in. Het is dan ook niet voor niets dat we drie keer eerste zijn geworden. Het Amstel 5-literblik is sinds kort in de PUMs verkrijgbaar voor het personeel. Het grootste blik van de Amstel familie is uit stekend geschikt voor feestjes thuis. Het blik heeft een inge bouwd tapkraantje. Na enkele uren gekoeld bewaren kan daar mee perfect Amstel bier worden getapt. Het Amstel 5-literblik werd deze zomer geïntroduceerd en bleek meteen een groot verkoopsucces. Alle productiecapaciteit van de speciale afvullijn bij Verpakken in Den Bosch moest worden aangewend om aan de grote vraag van de handel te kunnen voldoen. Sander Gielen (Marketing Amstel): "Veel mensen hebben er al om gevraagd, maar we zijn door het verkoopsucces in de markt nu pas zover dat we ook de PUMs kunnen beleveren." De prijs in het PUM is 13,50 per stuk. Twee Amstel 5-liter- blikken tellen voor één eenheid.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 15