Crooswijk definitief Tiende seconde nekt medewerkers Heineken Alkmaar ROTTERDAM CROOSWIJK - Nog een keer met elkaar proosten in kan toor Rotterdam Crooswijk: dat gebeurde 25 september. Vele nieuwe en oud-gedienden reageerden op de oproep, onlangs in Vers van 't Vat. Op 16 oktober is de deur van het kantoor van de voormalige Rooterdamse brouwerij voor het laatst afgesloten door iemand van Heineken. De medewerkers van de regionale Horeca unit, huizen sinds 19 oktober aan de Vareseweg 160, eveneens in Rotterdam. De naam van deze unit is Heineken Brouwerijen Schielanden. Ook het PUM is nu te vinden op dat adres. De openingstijden zijn gelijk aan die van het oude PUM. De poging werd uitgevoerd met een pallet met 48 (afgeplakte) Heineken kratten. Vanaf de pallets moesten de kratten in twee rijen van drie hoog zo snel mogelijk op een truck worden gestapeld. Alhoewel de poging om een record te vestigen niet lukte en de mannen daardoor dui zend gulden misliepen, noemen zij de actie allerminst mislukt. Bert Allewijn: "Het was een prachtige dag en leuk om dit eens mee te maken. slechts een tiende seconde, maar ook een tiende seconde teveel. In de Postcodeloterij record-show was 4 oktober te zien hoe vier collega's van de horeca-unit in Alkmaar poogden het record krattenstapelen te verbeteren. Helaas voor Cor Sonnema, Walter van Westbroek, Sjouke Bleeker en Bert Allewijn: het record dat de vorige uitzending was neergezet, bedroeg 1.22 minuut en was daarmee een tiende seconde sneller dan ons Heineken-team.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 12