WIJZIGING AFSCHEIDSLOCATIE J.H. DROST Een woord van welgemeende dank is zeker op zijn plaats voor de geschenken die mijn echt genote en ik ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest van Heineken ontvingen. Wij hebben deze zeer gewaar deerd, evenals het feit dat Hei neken even stilstaat bij belang rijke familiefeesten van gepen sioneerden. Hartelijk dank, mede namens mijn vrouw. M.C.J. Eyck Wij danken de Heineken direc tie hartelijk voor de geweldige attenties, bloemstuk, dranken pakket en enveloppe met inhoud, die ons op 2 september door mevr. Van Kooten werd overhandigd ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. Fam. G.B. Halenbeek Ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk mochten wij van de Heineken directie een prachtig bloemstuk en een drankenpakket ontvangen. Wij willen u hartelijk bedan ken voor deze leuke attentie. Coby en Arie Plugge Mijn kinderen en ikzelf willen graag de directie en personeel van Heineken bedanken voor de prachtige bloemstukken en voor de troostende woorden die bij de crematie tegen ons gezegd zijn. Mijn man, onze vader Jan is op 8 augustus in zijn slaap overleden na een ziekbed van enkele maanden. Wij hopen, dat u onze vader en mijn man zult gedenken als een fijne, gezellige en hardwer kende collega. Mevrouw 1. de Waal-Götz UIT DIENST Na een dienstverband van drie jaar of meer Mw. Mr. Drs. A.H. Lazeron (Management Training Ont. Zoeterwoude) Mw. L. de Pater (Verkoop Bin nendienst Rotterdam) Dhr. Drs. H.K. Schaap (Planning Control Horeca Zoeterwoude) Dhr. J.M. van Osch (Juridische Zaken Zoeterwoude) Dhr. R.W. Dukker (Regionale Verkoop Zoeterwoude) Dhr. R.P. Stam (Verkoop Heine ken Brouwerijen Noord-Holland) Dhr. R.E. van Es (Comm. Ass. Heineken Brouwerijen Amster dam) Overleden IIU MEMORIAM J. HEEMSBERCEN Vrijdag 1 augustus ontvingen we het trieste bericht dat de heer Jan Heemsbergen op 30 juli was overleden. Jan werd 61 jaar. Precies een jaar geleden nam Jan afscheid van zijn col lega's van de afdeling Verpak ken en van Vrumona om samen met zijn vrouw te gaan genieten van de VUT. Het heeft niet zo mogen zijn, want gedurende het afgelopen jaar heeft Jan gevochten tegen een slopende ziekte. Toen Jan begreep dat hij de strijd ging verliezen, heeft hij santen met zijn vrouw Hennie alles gere geld wat geregeld moest wor den en heeft hij ook nog afscheid genomen van een aantal oud-collega's. Dat Jan een heel collegiaal en moedig mens was, mag blijken uit het feit dat hij slechts enkele weken geleden nog aanwezig was bij het afscheid van een van zijn oud-collega's die gebruik ging maken van de TOP/VUT. We wensen Hermie, de kinde ren en kleinkinderen en allen voor wie Jan veel betekende, veel sterkte toe met dit verlies. Directie en collega 's Vrumona ":k IN MEMORIAM H. VAN DEN BICCELAAR Op 30 augustus is overleden op 55-jarige leeftijd, de heer Henk van den Biggelaar. Henk trad in dienst van Heineken op 21 mei 1973 en was werkzaam in de afdeling Verpakken. In 1980 ging hij naar de Verpakkings controle en daarna naar het Laboratorium als algemeen assistent. Vanwege rug- en later ook hartproblemen werd Henk fors AMSTERDAM - Het afscheid van de heer J.H. Drost (Raad van Bestuur) wordt don derdag 17 december gehouden in Het Roeischip van het ont- vangstcentrum aan de Stad houderskade. En niet, zoals eerder gemeld in Zoeterwoude. beperkt in hetgeen hij nog op de brouwerij kon doen. In 1994 ging hij gebruikmaken van de HIR. Henk bleef zich actief inzetten voor de fotoclub, de computer club en de oud-medewerkers. Hij was een man die altijd voor iedereen klaarstond, een man met veel humor en met een hart van goud. Wij zullen hem zeker missen. Wij wensen Joke, Erik, Marie- José en Ariejan heel veel sterk te toe. Collega 's Heineken Den Bosch Overleden gepensioneerden Op 9 september 1998 is de heer K. Smit (80 jaar) overleden. De heer Smit is op 9 maart 1946 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 februari 1983 met pensioen gegaan. Op 14 augustus 1998 is de heer A. Koornstra (75 jaar) overle den. De heer Koornstra is op 1 maart 1946 in dienst gestreden bij de Brouwerij De Sleutel. Hij is op 1 september 1987 met pensioen gegaan. Op 3 augustus 1998 is de heer J.E. Zwiers (65 jaar) overleden. De heer Zwiers is op 1 juni 1966 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 februari 1998 met pensioen gegaan. Op 8 augustus 1998 is de heer J. de Waal (68 jaar) overleden. De heer De Waal is op 16 janu ari 1951 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 decem ber 1994 met pensioen gegaan. Op 12 mei 1998 is de heer L.A. van der Wiel (78 jaar) overle den. De heer Van der Wiel is op 27 mei 1958 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 april 1998 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 27