40 JAAR PIET V. AFSCHEID VAN T.K.B. ALBRONDA JUBILEUM dem bosch - Piet van den Akker (P&O H'Bosch) heeft 4 september de Pieter Pils ontvangen. Dit beeldje ont ving hij uit handen van unitmanager Herman Ubbink. Piets 40-jarig dienst verband valt nagenoeg samen met de openingsdatum van Heineken Den Bosch. Onder meer vanwege dit unie ke feit kreeg Piet deze Heineken onderscheiding parijs - Brouwerijmanager Mar seille Bert Slootweg vierde 30 juni zijn 37,5-jarig jubileum. Tijdens de recep tie in Parijs werd de Heineken-speld met diamant uitgereikt door de heer Philippe Pasquet, president directeur van Brasserie Heineken. Directeur Techniek Freddy Lefebvre hield een toespraak waarin de lange en zeer gevarieerde carrière van de jubilaris belicht werd, waarbij met name de periodes in het buitenland en de vele reizen als consultant door hem als mede-expat op een leuke wijze wer den gepresenteerd. De heer Slootweg begon zijn loopbaan bij Heineken in Rotterdam waar hij in opleiding ging om in het buitenland te werken. Slechts drie jaar van zijn Heineken carrière bracht hij door in Nederland. Zijn overige dienstjaren bracht hij onder andere door hij HTS in China, Afrika en Moskou. Sinds een jaar is hij manager van de brouwerij in Marseil le. De dag na de receptie werd in Marseille op de binnenplaats van de brouwerij met het voltallige personeel een biertje gedronken op dit voor de Fransen unieke jubileum. Op de foto wordt de heer Slootweg, met een bier tje in de hand, vergezeld door de heren Pasquet en Lefebvre. zoeterwoude - In gezelschap van zijn vrouw en kinderen nam Tobias Albronda woensdag 2 septem ber afscheid. Door middel van per soonlijke brieven waren vele collega's waar hij tijdens zijn lange Heineken loopbaan mee heeft samengewerkt, samen met hun echtgenotes uitgeno digd. De heer en mevrouw Albronda ontvingen alle gasten persoonlijk bij de ingang van De Hooiberg. Het werd een zeer drukbezochte 'reünie', die bijzonder gezellig verliep. De heer Wilmink gaf een kort overzicht van de loopbaan van Tobias Albronda en bedankte hem voor de fijne samen werking en de professionele inzet. De heer van Strien overhandigde een zeer dik boek met bijlagen, waar collega's uit Nederland en vele andere landen met persoonlijke herinneringen aan hadden bijgedragen. Na het dank woord van Tobias werd de reünie nog lang voortgezet want men kwam tijd te kort om alle vrienden uit de loop der jaren te spreken.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 25