Medewerkers gev«n Sociaal dikke voldoende zoeterwoude - De medewer kers van onze onderneming zijn posi tief gestemd over het Sociaal Jaarver slag van Heineken Nederlands Beheer (HNB). Gemiddeld krijgt het verslag een rapportcijfer van 7,2. Dit blijkt uit een onlangs gehouden onderzoek binnen Heineken. Het ging om een telefonische enquête, die in de week van 14 juli werd uitgevoerd door een extern bureau, in opdracht van Hei neken. Het op het thuisadres bezorgde Sociaal Jaarverslag is bijna geen werknemer van Heineken aan de aandacht ont snapt. Tweederde heeft het daadwer kelijk ingezien of gelezen. De rest geeft aan er (nog) geen tijd voor te hebben gehad. Het merendeel van de onder vraagden heeft het Sociaal Jaarverslag nog in bezit. Van hen is meer dan de helft van plan het te bewaren. Hier mee blijkt het verslag voor in elk geval een deel van het personeel ook een naslagfunctie te hebben. wegwijzer mac blijvebi Bijna tweederde van de geënquêteer den is de Sociale Wegwijzer opgeval len. Zij zien dit kaartje met kerncijfers graag ook volgende keer weer als bij lage. Dit rechtvaardigt de keuze voor de onlangs verschenen foutloze her druk van de Sociale Wegwijzer. Het verslag is toegezonden aan alle geregistreerde medewerkers in actie ve dienst. Voor wie nog geen exem plaar heeft ontvangen en interesse heeft in het Sociaal Jaarverslag en/of de Sociale Wegwijzer, kan contact opnemen met Heineken Consumen ten Service te Zoeterwoude: telefoon nummer: 071-5458050.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 11