Stidtung Dance Pa>@He 'gingen mensen hel FFWD Heineken Dance parade die 15 augustus jrï A festijn trok een recordaantal bezoekers: 150.00$) mensen de aansluitende pfertyak En dat kon ook niet anders. De aan wezigheid van meer dan honderd dj's, muziekstromingen van Hardcore tot Jungle en een feestende massa die 'als een hypnotiserende slang door het centrum van Rotterdam kronkelde', stonden garant voor het succes. De route van 7,5 kilometer begon op de Miilierpier en via het Hofplein en de Coolsingel werd het spektakel 's avonds met een groots opgezette spet terende party ook weer afgesloten op de Miilierpier. Deze locatie onder de Euromast was opgedeeld in vier reus achtige podia waar de bezoekers van verschillende muziekstijlen konden genieten. De Heineken Dance Parade is het grootste dance evenement van Neder land wat betreft het aantal dj's, de hoeveelheid geluid en het aantal bezoekers. Wegens de goede ervarin gen en het doorslaande succes van het evenement zal Heineken ook de komende driejaar optreden als hoofd sponsor van dit spektakel. Een van de redenen hier voor is volgens Brandnra- nager Sponsoring Bart Merkus dat Heineken altijd actief is geweest in de muziek, onder andere via Heineken Horizons. Bovendien wordt muziek, en zeker dance-muziek, steeds populairder onder jongeren. Merkus was zelf ook aanwezig op het festival. "Het is heel indrukwekkend als je ziet hoeveel mensen er op de been zijn gebracht en hoeveel kijkers de optocht trok." was verd rant st en gra- vfaar ntid- ;rras zich t zich

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 7