Hei rieken bridgeteams in de prijzen VRUMONA OP DE FIETS De deelnemende Heineken spelers buniuik - Onderweg een rondvaart maken en pannenkoeken eten doen de toerfietsers van Wieier Tour Club Vrumona normaal nooit tijdens hun maandelijkse toertochten. Dan rijden ze hun honderd of meer kilometers aan een stuk. Netjes achter elkaar, met een volgauto met reservemateriaal voor het geval er pech is. Maar 20 juni werd er een uitzondering op de regel gemaakt. Het doel van de deelnemers aan de Sourcy-toertocht was de door Sourcy aan Amersfoort geschonken Sourcy klokfontein. Na bezichtiging hiervan namen de deelnemers tijde lijk afscheid van hun fietsen om in te schepen in een rondvaartboot, waar voor de gemeente Amersfoort kaartjes beschikbaar had gesteld. Ook de terugtocht naar Bunnik vond in etap pes plaats. Want bij een Veluwse boer werd eerst genoten van een pannen- koekenmaal. Dit alles was door de wielertoerclub georganiseerd in het kader van het vijftigjarig bestaan van Vrumona. Hun volgende toertochten zullen weer op de 'gewone' manier worden verreden. Een week later was er nóg een bijzon der fietsevenement. Ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de wie- Iertoerclub waren alle medewerkers van Vrumona en hun familie uitgeno digd voor een gezinsfietstocht. De deelnemers genoten van een leuke tocht via Zeist, Driebergen, Doorn en weer terug naar Bunnik. Tot verras sing van velen stond in het bos een Rivella-auto, die de fietsers van limo nade voorzag. Het was die dag ook goed kersen eten met de Vrumonia- nen, want elke deelnemer kreeg onderweg een bakje kersen aangebo den. Na afloop stonden er in het bedrijfsrestaurant van Vrumona broodjes en frisdranken klaar en kreeg iedereen een handdoek. "Het was jammer dat de opkomst niet zo hoog was. Misschien kwam het door de vakantieperiode. Maar van de men sen die wel meegingen, hebben we heel leuke reacties gehad", vertelt Wint van Kouwen van de toerclub. "Volgend jaar organiseren we daarom weer zo'n tocht. Maar dan waar schijnlijk op een andere datum, zodat er meer mensen meekunnen." in de race voor een plaats bij de eer ste tien. Uiteindelijk werd in de tota le rangschikking (van de eerste tot en met de 92e plaats) de veertiende plaats behaald. Met die prestatie waren zij van alle hoofdklasse-spe lers de besten en wonnen zij dit klas sement met grote voorsprong. Hei neken B, onder leiding van Riet Boef (Z/Wou) begon slecht, maar wist in het totaalklassement voor de tweede klasse-spelers toch nog de eerste plaats te bereiken. Het team was ver heugd hierdoor de sponsortrofee te ontvangen. Onder leiding van cap tain Heike Schmidt (Z/Wou) leek het derde team, Heineken C, in eerste instantie af te stevenen op de eerste plaats in het zelfde klassement voor tweedeklasseteams. Helaas moest het team door de sterke tegenstand op de tweede dag genoegen nemen met de derde plaats. den bosch/zoeterwoude - Onder de rook van Schiphol werd in het weekeinde van 20 en 21 juni in Badhoevedorp het internationale Koop Tjuchem bridgetoernooi voor viertallen gespeeld. Te midden van de Nederlandse en Europese top pres teerden de drie deelnemende Heine- kenteams boven verwachting. Heine ken A, onder leiding vn captain Dim- phy de Jong (H/Bosch), was lange tijd

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 31