opMERKelijkc EN AT, - VAKANTIE HEIMWEE?? Foto's waarop kinderen of dieren in verband worden gebracht met een van onze bieren mogen we niet afdrukken. "Toen ik Dublin kwam binnenrijden, na de over tocht van Holyhead (Wales) naar Dun Laoghaire (Ierland), viel mij dit Welcome in het oogschrijft Ton Droog (CHTD Magazijn Zoeterwoude) Voor deze vrijetijdsbestemming hoeven we niet ver weg. Het is het zomerhuisje van Minda van Akkeren in Amsterdam Noord. Naast de Heineken parasol heeft zij ook een speciaal Heineken hek geplaatst. Het heeft al snel geleid tot veel leuke reacties van passerende fietsers en wandelaars Een jaar geleden kwam A. Heslinga uit Assen deze vrachtwagen met Heineken reclame uiting tegen op weg naar zijn vakantiebestemming. Hij stond op een parkeerplaats langs de Duitse autobahn in de buurt van Frankfurt Lekker veel vakantiebestemmingen deze keer in onze opMERKelijke rubriek voor en door de lezers van Vers van 't Vat. Het enige wat u nodig heeft is een fotocamera. Want dat het oog van de Heineken-mede- werker valt op merkuitingen van onze bieren is een gegeven. Waar ook ter wereld. Ook de foto's op deze pagina's tonen dat duidelijk aan. Mariniers. Lagerweij uit Arnhem verbleef vorig jaar zeven maanden op Curaqao met het fregat Hr.Ms. Tjerk Hiddes. Hij stuurde Frank van der Klaauw (RUM Unit Horeca) bijgaande foto met tekst. In de begeleidende brief schrijft hij: "We hebben er natuurlijk Amstel bier genuttigd. Uit bewondering voor uw bedrijf kwam ik tijdens een van de strandbezoeken op het idee om eens een sfeervolle foto te maken van het geliefde merk.Zie hierbij het resultaat

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 28