THAILAND De heer R J.M.J.G. Pirmez zal- per 17 augustus worden uitge zonden naar Thailand, alwaar hij de functie zal bekleden van General Manager bij Thai Asia Pacific Brewery Co. Ltd. te Bangkok. De heer Pirmez bekleedt tot deze datum de functie van General Manager bij Nova Empresa de Cervejas de Angola te Luanda, Angola. VERENIGDE STATEN VAN AMERIKA Mevrouw M. Falek is per 1 augustus 1998 teruggekeerd uit de Verenigde Staten, waar zij de functie bekleedde van Customer Relations Manager bij Heineken USA te New York. INDONESIË De heer J.P.G. Frensch is per 30 juni 1998 teruggekeerd uit Indonesië, waar hij de functie bekleedde van Acting Chief Engineer bij P.T. Multi Bintang Indonesia te Tangerang. DANKBETUIGINGEN Wij willen de directie van Hei neken en Miryant van der Lin den heel hartelijk bedanken voor de prachtige bloemen en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Frans en Ridy Liebregts Bij deze willen wij de directie van Heineken van harte bedanken voor de mooie plant, de drankenbon en de envelop pe met inhoud die wij mochten ontvangen voor ons 50-jarig huwelijk. Tevens willen wij mevrouw Van Kooten bedan ken voor het brengen van deze prachtige geschenken. Fam. A.H. Veldman Wij willen het Heineken con cern hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk, de flessen drank en niet te verge ten de enveloppe met inhoud die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. Ook willen wij mevrouw Van Kooten bedan ken die nog even bij ons mocht zijn, toen was het feest com pleet. Nel en Hiske Raveling Groot is de verrassing als er op 9 juli een prachtige plant en een gratis verstrekkingsbon voor vier flessen drank uit het PUM bij ons thuis worden bezorgd. De reden hiervan was onze 40-jarige trouwdag. Wij zijn hier uiteraard zeer blij mee en we zijn er dankbaar voor dat Miryam van der Linden na mens Heineken steeds maar weer blijf t denken aan de 'niet- actieven'. Het is een prettige gedachte dat Heineken op deze manier zijn oud-medewerkers eert en bedankt voor de jaren dat zij voor de brouwerij heb ben gewerkt. Kitty en Nico Kop Wij bedanken de directie van Heineken voor de prachtige bloemen, het drankenpakket, de enveloppe met inhoud en het bezoek ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Jan en Tltera van der Sterren-Van Doom Op 18 juni jl. waren mijn vrouw en ik 40 jaar getrouwd. Ter gelegenheid van dit heuglij ke feit mochten wij van Heine ken een werkelijk schitterend bloemstuk alsmede een dran kenbon ontvangen. Wij willen de directie gaarne bedanken voor de attente wijze waarop Heineken aan ons heeft gedacht. Dik en Nel Berkhout Graag willen mijn vrouw en ik de directie van Heineken langs deze weg hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk, het drankenpakket en de envelop pe met inhoud die wij ter gele genheid van ons 50-jarig huwelijk hebben mogen ont vangen. Jos en Nico de Rot Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken heel hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket die wij bij ons 25-jarig huwelijksfeest moch ten ontvangen. J.W. van Egmond Het boompje dat ons namens Heineken werd bezorgd, werk te als klap op de vuurpijl. En dat nadat wij eerst al bezoek hadden gehad van Miryam van der Linden, die voor ons een drankenpakket meenam en een enveloppe overhandigde met een inhoud die de kwalifi catie 'aardige geste' duidelijk overtrof. Wij zijn diep onder de indruk van de aandacht die Heineken ook lang na pensio nering nog aan zijn medewer kers schenkt. Hiervoor onze hartelijke dank. A.Drost-Visman en J. Drost Aan alles komt een eind, zo ook aan mijn arbeidzaam leven bij Heineken. Deze 37 jaren heb ik met plezier mogen bele ven, hetgeen mede te danken was aan al mijn collega's, chefs en de directies van Heineken en Albert van vroeger en nu. Mede namens mijn vrouw dank ik voor de gezellige recep tie die mij door Heineken is aangeboden. Jan Willemsen UIT DIENST Na een dienstverband van drie jaar of meer: Dhr. P. ter Punt (Verkoop Heine ken Brouwerijen Amsterdam) Mw. E. van den Akker-Van Stek (Purchase Transport ETD) Mw. C. Zeilstra (Finance Sys tems Control) Overleden gepensioneerden Op 26 juli 1998 is de heer A. Kamps (78 jaar) overleden. De heer Kamps, oud-commissaris van Heineken Nederlands Be heer B.V., is op 1 juni 1947 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is op 1 december 1984 met pensioen gegaan. Op 17 juli 1998 is de heer P.W.G. Fröhlich (65 jaar) over leden. De heer Fröhlich is op 1 februari 1957 in dienst getre den bij de Amstel Brouwerij. Hij is op 20 juli 1997 met pen sioen gegaan. Op 26 juli 1998 is de heer Van Stokkum (77 jaar) overleden. De heer F.T.M. van Stokkum is op 1 mei 1948 in dienst getre den bij Coebergh. Hij is op 1 december 1985 met pensioen gegaan. Op 3 augustus 1998 is de heer Berk (77 jaar) overleden. De heer H.A.M. Berk is op 28 oktober 1946 in dienst getre den te Amsterdam. Hij is op 1 juni 1986 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 27