HACCP INGEVOERD IN BEDRIJFSRESTAURANT Vil Niet iedereen zal er blij mee zijn, maar in het bedrijfsrestaurant van Vrumona worden de eieren tegenwoordig dub bel gebakken. Positief nieuws is dat het assortiment broodbeleg is uitge breid omdat er voorverpakte vleeswa ren verkocht worden waardoor de variatie groter is geworden. De afgelo pen maanden heeft studente agropro- ductkunde Saskia Schotsman zich namelijk als stagiaire beziggehouden met het opzetten en invoeren van het zogenaamde HACCP: een systeem waarmee de voedselveiligheid wordt De Amstel Vriendschapstrofee blijft dit keer tussen de 'krijtlijnen' van Heineken Voetbal vereniging Zoeterwoude (HVZ). Rinus Hoog werf, bestuurslid van HVZ, geeft hem door aan Cor Groote, oud-voorzitter en lid van de ver eniging. "Ik had meerdere mensen in gedachte voor deze trofee, maar toen ik Cor onlangs sprak op onze zomer-barbecue wist ik het zeker: Cor krijgt van mij de trofee!" Volgens de medewerker van de afdeling Office Management zijn hiervoor diverse goede redenen te bedenken. "Cor is niet alleen vriende lijk en goedlachs, maar staat ook nog eens voor iedereen klaar. Mede dank zij zijn inspanningen is HVZ, na een wat mindere periode, aan een tweede leven begonnen. Ik ken Cor inmiddels al weer jaren en kan met recht zeggen dat Cor naast een leuke collega ook nog eens een goede vriend van mij is. De laatste tijd zat het hem een beetje tegen op zijn werk. De Amstel vriend schapstrofee lijkt mij bij uitstek geschikt om te laten weten dat hij op mijn steun kan rekenen. Cor Groote reageerde in eerste instan tie verbaasd dat juist hij de vriend schapstrofee uit handen van Rinus Hoogwerf mocht ontvangen. "De groep kennissen die Rinus in de loop der jaren binnen Heineken heeft opgebouwd is zo groot, dat ik toch wel verrast was dat hij mij heeft uitgeko zen. Maar nu ik weet waarom Rinus de trofee aan mij doorgeeft, ben ik minder verbaasd", vertelt de mede werker van het kas- en postagent schap in Zoeterwoude. Cor is verguld met de complimenten die hij over zijn persoon krijgt van Rinus. "Het is ver velend om iets over jezelf te zeggen, maar ik weet van mezelf dat ik altijd mijn woord houd. Als ik iets zeg, kun nen mensen daar ook van op aan." Alhoewel Cor Groote zo'n anderhalf jaar geleden uit het bestuur van HVZ stapte, is hij nog wel betrokken bij de voetbalvereniging. "Het komt wel eens voor dat ik een vriendschappelij ke wedstrijd voor de club fluit, want ik ben ook scheidsrechter. Naast de zake lijke contacten kom ik Rinus dus ook nog geregeld tegen op de vereniging." Cor Groote (links) en Rinus Hoogwerf

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 18