SLUITING PAND R'CR li Antwoordstrook SLUITING PAND R'CR Deze keer heeft Rinus Blijleven de eer om de Amstel Vriend schapstrofee weg te geven. Hij vond het geen eenvoudig opgave om een keuze te maken tussen zijn vele collega-vrienden. Na wat wikken en wegen besloot hij om Rinus Hoogwerf, medewer ker Office Management (Zoeter- woude) te verrassen met de tro fee. jinus Blijleven: "Ik werk nu ruim l twintig jaar bij Heineken en hoor, zoals ze dat zeggen, inmiddels bij het meubilair. Om een keuze te moeten maken tussen de vele collega's en ex- collega's, die inmiddels meer voor me betekenen dan 'slechts' collega's, was moeilijk voor me. Daarom heb ik besloten mijn 'Amstelvriend' buiten mijn directe werkomgeving te kiezen. Rinus en ik kennen elkaar privé via de Heineken Voetbalvereniging Zoe- terwoude (HVZ). Rinus is bestuurslid van deze club en ik ben aanvoerder van HVZ-1Tijdens het voetbalseizoen zien we elkaar minstens drie keer per week. Tussen de seizoenen door is dat minder frequent, maar zien we elkaar toch regelmatig omdat er altijd wel wat te regelen valt bij HVZ. Ik vind het bijzonder knap dat Rinus, samen met de overige vrijwilligers, zo'n voetbalvereniging kan runnen Rinus en Rinus wilden "dit heug lijke feit" ver eeuwigen op het veld van de Heineken Voet balvereniging Zoeterwoude en ik denk dat weinigen beseffen dat dit enorm veel tijd en energie kost. Rinus is een vrolijke, spontane vent die 'ondanks zijn respectabele leeftijd' nog elke zaterdag meebalt!" In alle bescheidenheid reageert Rinus Hoogwerf op de lovende woorden van zijn naamgenoot door te zeggen dat hij 'dit werk doet omdat hij het gewoon leuk vindt'. "En niet alleen het werk, maar ook de vele leuke con tacten die ik hierdoor heb. Mensen zijn in sportverband heel anders, veel leuker vaak, dan op het werk. We hebben dan ook veel gein met ons kleine clubje, dat slechts uit en kleine vijftig leden bestaat. Zo hebben we bij voorbeeld een hele goede tijd gehad toen we naar Schiltigheim gingen om te spelen tegen Heineken France." Hierop reageert Rinus Blijleven met een overduidelijk bevestigend 'ja'- knikken en voegt toe dat vrijwel iedereen bij HVZ redelijk bevriend is met elkaar. Desondanks geeft Rinus. toe nooit verwacht te hebben de Vriendschapstrofee van Rinus Blijle ven te mogen ontvangen. "En toch is het zo", besluit Rinus Blijleven. Wanneer de heren afscheid van elkaar nemen klinkt een lachend: "Dag vriend". "Dag andere vriend." Rotterdam - Na heel veel jaren manifest aanwezig te zijn geweest aan de Crooswijksesingel in Rotterdam gaat Heineken dit oude Rotterdamse brouwerijkantoor definitief verlaten. Half oktober zal het brouwerijkantoor Schielanden operationeel zijn in het nieuw gebouwde pand aan de Varese- weg 160 te Rotterdam. Om de huidige en natuurlijk ook de oud Heineken- medewerkers in de gelegenheid te stellen waardig afscheid te nemen van het pand Crooswijksesingel (intern afgekort met R'Cr) wordt op 25 sep tember vanaf 16.30 uur in de Raads- kelder een contactbiertje gehouden. En u bent daarbij hartelijk welkom. Wilt u van deze uitnodiging gebruik maken, vul dan de onderstaande ant- woordstrook in en stuur deze via de interne post op naar Silvia Romijn, R'Cr. Via de PTT is het adres: Heineken Nederland B.V., t.a.v. Silvia Romijn. Antwoordnummer 2852 3000 VB Rotterdam. Naam: Adres: Tel. nr.: Postcode: Woonplaats:

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 7