Heineken Antoon Tax Nieuw fietspad van Heineken naar Leiden Naamgenoot ter ziele (30) Colonne reserve, Verpakken, Bunnik bier Heineken 's nachts te wekken voor Niets horecagelegenheid Geen vaste gelegenheid tv programma Geen favoriet ik onderneem in mijn vrije tijd Lezen, computeren, kamperen vakantieland Nederland muziek Pop favoriete cd Queen, Kind of magie schrijver James Herbert lid van H.C.V. trots op Kinderen Het nieuwe fietspad werd dinsdag 26 mei geopend zoeterwoude - Veiliger naar je werk fietsen. Dat is de opzet van een nieuw fietspad bij de brouwerij in Zoe terwoude, dat parallel langs de spoor baan en de NI 1 naar Leiden loopt. Het pad begint bij de spoorwegovergang bij de Burgemeester Smeetsweg langs het spoor. Gaat verder met een brug over de Meerburgerwatering, onder de snelweg A4 door naar park Crone- stein. Hierdoor kunnen de fietsers de 'gevaarlijke' route over het bedrijven terrein De Grote Polder vermijden. Helaas is het nieuwe fietspad verbo den voor brommers, maar fietsers zul len dit vast niet erg vinden! rotterdam - Een laatste kla- veijasavond op 8 mei maakte een eind aan het bestaan van Reisvereni- ging Vers van 't Vat, al jaren de naam genoot van ons personeelsblad. De reisvereniging, die 1 september 1950 werd opgericht, is opgeheven van wege de reorganisatie van Heineken Nederland en het daaruit voortvloei ende verlaten van het kantoorpand aan de Crooswijksesingel. De leden kwamen nog één keer bij elkaar in de Raadskelder van de Rotterdamse Hei- neken-vestiging. Na afloop van deze bijeenkomst kreeg iedereen een doos bonbons.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 31