AFSCHEID J.W. CROESE AFSCHEID AFSCHEID J.M. VAM DER JAGT J.M. VAM DER SLUIS zoeterwoude - Wim Croese, Chef Interne Dienst kantoor, trad in 1975 in dienst bij Heineken als Wachtchef Brouwen en nam op don derdag 4 juni afscheid van Heineken. Vergezeld door vrouw en kinderen werd Wim door veel collega's, oud collega's en zakenrelaties begroet in De Hooiberg. In zijn speech haalde collega Ruud de Boer leuke herinne ringen naar boven over de loopbaan van Wim. Zo werd Wim enige tijd geleden in hevige verwarring gebracht over de ligging van de Tonga eilanden, nadat collega's van de afde ling Reprografie deze eilandengroep hadden verplaatst naar de kust van Suriname. Als dankbetuiging voor Wim's verdiensten voor onze onder neming overhandigde Ruud hem, mede namens zijn collega's, een foto camera. De dames van het Communi catiecentrum wilden Wim's afscheid niet ongemerkt voorbij laten gaan. Zij hadden hun creatieve talenten aange- Amsterdam - Op 30 juni vond op de Moutzolder in Amsterdam de afscheidsreceptie plaats van Sjaak van der Sluis. Sjaak en zijn vrouw José waren in gezel schap van hun vier kinderen, diens partners en hun vier kleinkinderen. Willem de Vries (Site Manager) sprak Sjaak toe en vertelde over de afgelopen 23 jaar die Sjaak bij Heineken heeft gewerkt als Medewerker Interne Dienst. In deze functie was Sjaak altijd een steun voor de medewerkers omdat hij altijd klaar stond met zijn gereedschapskist om klusjes te doen. Ook wist hij van aanpakken bij de vele verhuizingen waarmee het hoofdkantoor te maken heeft gehad. Als dank voor zijn inzet in de afgelopen jaren kreeg Sjaak namens het personeel diverse machines zodat hij ook na zijn vervroegde pensionering door kan gaan met klussen. zoeterwoude - Het jubileum van Pirn en Kea van der Jagt op don derdag 2 juli had een internationaal tintje, want Pim is al sinds 1974 werk zaam bij de Surinaamse Brouwerij N.V. te Suriname. Jaap van Oordt, Deputy Cluster Director Miami, die tij dens zijn toespraak was gehuld in een Parbo T-shirt en getooid met een Hei- neken-pet, benadrukte dat Pim eigen lijk twee 'meesters' dient. Namens de Heineken- organisatie onderscheidde hij de jubilaris met de gouden Heine- ken-speld. Hans Kluijver, voormalig directeur van de Surinaamse Brouwe rij, benadrukte in zijn rede de vriend schappelijke band die tussen hem en Pim in de loop der jaren was ontstaan. Thieu Valens, tot voor kort General Manager van de Surinaamse Brouwe rij, overhandigde Pim namens colle ga's en oud-collega's als aandenken aan deze feestelijke middag een digita le fotocamera. Na het dankwoord van de jubilaris, vond er een gezellige receptie plaats. wend om een mooi gedicht voor Wim te schrijven waaruit zij om beurten een stukje voorlazen. De muziek van de ingehuurde accordeonist zorgde mede voor de gezellige en informele sfeer op deze namiddag.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 29