AFSCHEID TH.M. ZWART AFSCHEID J.TH. WILLEMSEN AFSCHEID ROOIJ zoeterwoude - Het was voor Jan Willemsen op vrijdag 15 mei in de Hooiberg zelf nog onwerkelijk om na ruim 37 jaar op zijn eigen afscheidsre ceptie te zijn. Met name omdat Jan het deze keer niet zelf had mogen organiseren. Want dat Jan een zeer sociale man is die zelf graag gezellige activiteiten organiseert voor de niet- actieven en de personeelsvereniging, bleek deze middag uit de ludieke sketch die door de personeelsvereni ging werd verzorgd. Henk van Rooij- en gaf een terugblik op de loopbaan van Jan. Hij begon als Assistent Boek houding in Rotterdam. Via onder meer Planning Control had hij van 1992 tot nu de functie van medewer ker Operations Research bij de afde ling Production Policy Control. Op de gezellige receptie werd Jan terzijde gestaan door zijn vrouw, dochters en schoonzoon. Aangezien Jan veel samenwerkte met collega's van mou terij Albert, was ook een grote verte genwoordiging van onze Belgische collega's van de partij. den bosch - In de Cambrinuskel- der nam Wim van Rooij op donderdag 28 mei afscheid van de Bossche brou werij na een dienstverband van 36 jaar. Wim en zijn vrouw Ine werden ontvangen door de Unitmanager Her man Ubbink en de Sub-unitmanager Verpakken, Wiggert Deelen, alsmede de heren Theo van der Aa, Wim's Teamleider en Henk van Gent die Wim begeleidde in zijn HOP-periode. Na de toespraken van Henk van Gent en Theo van der Aa, verschenen twee waarzegsters ten tonele om in hun glazen bol te kijken naar Wim's verle den. Een volgende verras sing was de komst van een tiental oud-mariniers die hun oud-collega-marinier kwamen feliciteren. Hierna werden de vele collega's in de gelegenheid gesteld om Wim en Ine de hand te schudden. zoeterwoude - Theo Zwart nam afscheid van Heineken op 29 april in De Hooiberg. Theo werd, samen met zijn echtgenote, dochter, zoon en schoonzoon, welkom gehe ten door Th.A. de Man, directeur PP&C. In zijn toespraak gaf de heer De Man een overzicht van Theo's loop baan, die zich sinds 1993 met name in Afrika afspeelde. Theo vervulde ver schillende technische functies waar onder Technical Manager Bralima. Eind jaren '70 verliet Theo de organi satie omdat hij dacht dat zijn toekomst elders lag. Toch keerde hij in 1988 terug als Technical Manager in Kins hasa en hierna ging hij naar Athene. De laatste jaren was Theo werkzaam als Regional Technical Manager bij de afdeling Product Policy Control. De heer De Man typeerde Theo als een Bourgondiër waarbij gezelligheid en lekker eten en drinken hoog op zijn prioriteitenlijst staan. De receptie was drukbezocht door vooral oud- mede werkers, waardoor er gelegenheid was weer leuke herinneringen op te halen.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 28