25 JAAR J.M.C.H.M. FLEUREN 25 JAAR C.A.M. LAMMERS 25 JAAR F.K. KRAH den bosch - Op 1 juni was Chris Lammers 25 jaar in dienst van de Bos sche brouwerij. Dit vond Chris een feestje waard en hij vierde dit op 29 mei in de Cambrinuskelder. Voorafgaand aan deze receptie wer den Chris en zijn vrouw Tiny ontvan gen door Wiggert Deelen, Sub-Unit- nranager Verpakken, Jos Habraken, Teamleider Verpakken en Louis Hop staken, Personeelsfunctionaris. Tij dens deze voorontvangst ontving Chris uit handen van Wiggert Deelen de gouden speld. Later sprak Jos Habraken Chris toe, nam zijn loop baan door en haalde diverse anekdo tes aan. Na het officiële deel feliciteer den de vele collega's en andere geno digden Chris en brachten een toost uit op zijn jubileum. helmond - Op 1 juli was het 25 jaar geleden dat Floor Krah in dienst trad als chauffeur bij drankenhandel Timmermans in Gennep. Op 3 juli werd dit jubileum gevierd in restau rant 'De Oude Lind' in Horst. Floor is een graag geziene medewerker bij col lega's en klanten. Dit bleek wel uit het grote aantal klanten dat op de receptie verscheen. Floor is altijd opgewekt, in voor een geintje en nooit te beroerd iets te ondernemen. Of het nu een Bockbier-presentatie is of het organi seren van personeelsavonden. Tijdens de personeelsavonden rond 5 decem ber verschijnt Floor vaak in sinter klaaskostuum om de medewerkers eens onomwonden te vertellen hoe er over hen gedacht wordt. Tijdens de receptie verscheen sinterklaas met twee pieten. Samen met Floor namen den bosch - Hennie Fleuren kwam 25 jaar geleden op 18 juni in dienst bij de brouwerij in Den Bosch. Unitmanager Herman Ubbink, Sub- unitmanager Verpakken Wiggert Dee len en Teamleider Jos Habraken ont vingen Hennie en zijn vrouw Bep. Na de voorontvangst waar Hennie zijn gouden speld kreeg opgespeld, toog het gezelschap naar de Cambrinuskel der. Daar werd Hennie toegesproken door Jos Habraken die naast Hennies loopbaan een aantal leuke herinne ringen ophaalde. Na deze toespraak kregen alle aanwezigen de gelegen heid Hennie met deze mijlpaal te feli citeren. zij middels een fotoboek zijn carrière Floor op de foto's stond, zorgde dit voor door. Gezien de kostuums waarmee de nodige hilariteit.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 25