BELOOND TEAMWORK BEDRIJFSBRANDWEER it r^rfirr^rcr^r den bosch - Het brandweerkorps van Heineken Den Bosch heeft 13 juni in Veghel de eerste prijs behaald van de Gewestelijke Wedstrijden van de NVBC in de Klasse I lage druk. Aan de wedstrijd deden ook gemeentelijke korpsen mee. Het Heineken-team (zie foto) gaat door naar de Landelijke wedstrijd die gehouden wordt op 5 september in Groningen. Succes man nen! De regen was in de week van 15 juni tijdens het Nederlandse gras tennistoernooi in 's-Hertogenbosch regelmatig spelbreker. Na donderdag veranderde het weer. Het werd juist heel warm. Voor de spelers een goede gelegenheid om te laten zien dat ze onder alle omstandigheden kunnen spelen. Na de mooie zege van Richard Krajicek vorig jaar, kende ook de Hei neken Trophy 1998, de derde op rij, een winnaar van formaat. Patrick Raf ter, de populaire Australische tennis ser, die in 1994 nog werd uitgeroepen tot 'nieuwkomer van het jaar', maak te zijn plaatsing waar. Hij versloeg in de finale zonder al te veel moeite zijn Tsjechische tegenstander Martin Damrn. En kreeg daarvoor als belo ning niet alleen het prijzengeld (125.000 gulden) maar vanzelfspre kend ook dé trofee: de Heineken Tro phy. Hij kreeg deze uit handen van de nieuwe algemeen directeur van Hei neken Nederland, Erik Konhals Altes. Deze maakte tijdens de prijsuitreiking bekend dat Heineken als hoofdspon sor een nieuwe driejarige verbintenis had ondertekend met de organisatie van de Heineken Trophy. Titelverdediger Richard Krajicek, die in Wimbledon de halve finales haalde, had in Den Bosch voortijdig opgege ven wegens een knieblessure. Andere Nederlanders deden het beter. Jan Siemerink behaalde samen met zijn Franse partner Raoux de titel in het dubbelspel bij de hesen, terwijl Miriam Oremans de finale haalde bij de dames, maar verloor van de Franchise Halard-Decugis.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 24