OPENING 'HIGH QUALITY' De heer A.H. Heineken en directeur Heineken USA, M. Foley, startten op 11 juni de productie van 's werelds grootste exportcolonne. De per fect verzorgde opening van Colonne 5, die gepaard ging met veel 'glit ter and glamour', was voor een groot deel te danken aan medewerkers van de lijn. Alle medewerkers die op welke wijze dan ook betrokken waren bij de volledig vernieuwde lijn, waren van harte welkom op de feestelijke middag. Het was dan ook een drukte van belang. De heer Heineken met medewerkers van Colonne 5 Rondleiding een sterk staaltje techniek maar ook langs Colonne 5 van een perfecte samenwerking. Colonne 5 is de grootste en snelste verpakkingslijn ter wereld. Konom, vijfsterren-kwaliteit met vijfsterren- medewerkers. De heer Heineken is "trots aanwezig te zijn bij de opening, maar meent dat de verkoopafdeling in Amerika in dit project niet vergeten mag worden." Hij vervolgt: "Wat moet je verder eigenlijk zeggen, hè? Het bedrijf Heineken is een grote winkel Op de openingsdag van Colonne 5 stroomt tegen drieën de feestelijk aangeklede hal, gelegen naast de ver pakkingslijn, flink vol. Behendig 'rol- ierskatende' dames verwelkomen het verwachtingsvolle publiek dat bin nenkomt. Zij delen Brownies uit, Amerikaanse chocolade cakejes. In de hal vindt een levendige samensmel ting van twee culturen plaats: de Nederlandse Michael Jackson, wiens stem verdacht veel lijkt op die van de 'real' Michael, staat te zingen en te swingen op het podium. Verder ver sterken vijf cheerleaders van de Amsterdam Admirals de vrolijke stemming door met 'big smiles' hun dansen op te voeren. Een goede start van de door de medewerkers van de lijn volledig uitgedachte en uitgevoer de opening is alvast gemaakt. GROTE WINKEL Na dit warme onthaal heten de gast heren Nico Nusmeier (Unitmanager) Brouwerij Zoeterwoude en Jur Raat jes (manager Externe PR) de heren Heineken en Foley welkom. Jur bena drukt dat het hier om een heel bijzon dere lijn gaat. Met een verpakkingsca paciteit van 160.000 flessen per uur is de lijn niet alleen het resultaat is van De heren M. Foley en A.H. Heineken

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 16