EERSTE PAAL NIEUW KANTOORGEBOUW VRUMONA ZLATY BAZAIMT WINT TSJECHISCHE AWARD aangepast gaat worden aan de nieuwe Vrumona-organisatie. Zo worden de kantoorruimten afgestemd op de nog te vormen afdelingsteams." Volgens Cees zijn de reacties van de medewer kers op de bouwplannen zeer positief. bun nik - Voor onze collega's van Vrumona was 8 juni een heel speciale dag. Die datum ging namelijk de eer ste paal de grond in van het nieuwe hoofdkantoor van het frisdrankbe- drijf. Dat gebeurde door de burge meester J.J.L.M. Janssen van Bunnik, in aanwezigheid van medewerkers, de architect, de hoofdaannemer, advi seurs, leveranciers en niet te vergeten de pers. Ruud Overgaauw, directeur Vrumo na, schetste in zijn toespraak het ver leden en het heden van Vrumona. Zo vertelde hij dat het huidige kantoorge bouw in 1961 is gebouwd, vele tijdelij ke uitbreidingen heeft gehad en nu niet meer geheel voldoet aan de gestelde arbo-eisen. Ook de burge meester hield een toespraak, waarin hij inging op de geschiedenis van Bun- nik en wat Vrumona voor deze gemeente betekent en heeft betekend. Vervolgens onthulde Ruud Over gaauw een 'artist impression', aan de hand waarvan iedereen een goed beeld kan krijgen van hoe het nieuwe kantoor er uit zal zien. De gemeente Bunnik kreeg daarna uit handen van de Vrumona-directeur een cheque van 10.000 gulden voor een nader te bepalen goed doel. oplevering De oplevering van het nieuwe hoofd kantoor moet 21 april volgend jaar plaatsvinden. Het hoogste punt zal ongeveer half no vember worden be reikt. Projectleider Cees Verbeek hier over: "Voor de inrichting van haar nieuwe pand gaat Vrumona eerst een onderzoek doen naar kantoorinno vatie. Dit houdt in dat de nieuw aan te brengen inrichting Onze Slowaakse werkmaatschap pij Zlaty Bazant (Gouden Fazant) heeft de prestigieuze Zlaty Dukat (Gouden Dukaat) distributie-onder- scheiding in Tsjechië in de wacht gesleept. Het vooraanstaande Tsjechi sche vakblad Moderny Obchod geeft ieder jaar onderscheidingen aan een onderneming in de levensmiddelen handel en een onderneming in de levensmiddelenindustrie in Tsjechië of Slowakije. Uit de twintig genomineerde onder nemingen (waaronder bedrijven als Nestlé en Coca Cola) werd Zlaty Bazant gekozen tot beste onderne ming in de levensmiddelenindustrie. Doorslaggevende redenen voor deze toekenning waren succesvol opereren op de Slowaakse markt, de groei potentie van Zlaty Bazant voor de lan ge termijn en een uitstekende relatie met de handelspartners. Het management van de brouwerij droeg de prijs op aan het voltallige per soneel van Zlaty Bazant en plaatste advertenties in alle Slowaakse dagbla den, waarin klanten, leveranciers en consumenten werden bedankt voor hun steun. General Manager Mare Bolland is ook lovend over de inzet van stagiaires en medewerkers van Heineken Technical Services: "Via Vers van 't Vat wil ik namens het ma nagement van Zlaty Bazant graag alle Nederlandse collega's die hebben mee gewerkt aan dit resultaat bedanken." heineken slowakije Deze maand klinkt het startschot voor de samenwerking van Zlaty Bazant en de Corgon brouwerij, gevestigd in Nitra. De naam van het samenwer kingsverband (het gaat hier niet om een fusie) is Heineken Slowakije. "Zla ty Bazant is in drie jaar gegroeid van 370.000 hectoliter naar 1 miljoen hectoliter per jaar. Heineken Slowa kije is in totaal goed voor jaarlijks 1,5 miljoen hectoliter bier en 80.000 ton mout." In het samenwerkingsverband zijn alle activiteiten van de twee brouwe rijen ondergebracht: verkopen, mar keting, financiën en personeelszaken. De brouwerijen en mouterijen van beide ondernemingen zullen als pro ductie-units worden gerund, verge lijkbaar met onze brouwerijen in Den Bosch en Zoeterwoude. Heineken heeft in Slowakije bijna 900 mensen in dienst.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 10