OOK KUCERA EN SIEMERIMK OP HEIMEKEM TROPHY 1998 Koster opvolger Van der Torren zoeter woude - Drs M. Koster is kortgeleden M. J. van der Torren op gevolgd als financieel directeur van Heineken Nederland. De heer Koster is daarmee tevens lid van het Manage ment Team van de Nederlandse werk maatschappij. Zijn vorige functie was die van financieel director bij Sogreba in Rueil Malmaison, frankrijk. Koster is per 1 mei gestart in zijn nieuwe functie bij Heineken Nederland. Zijn voorganger Van der Torren is per 1 februari vervroegd uitgetreden. 's-hertogenbosch - De Tsjech Karol Kucera en 'onze' Jan Siemerink zijn de meest opvallende namen die zijn toegevoegd aan de spelerslijst van de derde editie van de Heineken Trophy. Daarmee kent het mannen- toernooi met 5 spelers uit de top van de ATP-lijst opnieuw een versterking ten opzichte van voorgaande jaren. Naast Kucera en Siemerink waren eerder al Patrick Rafter, Gustavo Kuerten, Michael Chang en titelver dediger Richard Krajicek gecontrac teerd. De Nederlandse inbreng bestaat, naast de twee eerderge noemde landgenoten, verder uit Paul Haarhuis en Sjeng Schalken. Ook dit jaar wordt het vrouwentoer nooi weer in dezelfde week gespeeld als het mannentoernooi. Het al sterk bezette deelnemersveld bij de vrou wen kent geen veranderingen sinds de presentatie van de spelerslijst op de persconferentie van de Heineken Trophy op 7 april jl. Dat betekent dat Ruxandra Dragomir uit Roemenië haar titel zal komen verdedigen. Ze moet het opnemen tegen onder meer de Spaanse Conchita Martinez, de Franse speelster Sandrine Testud, de Duitse nummer één Anke Huber, de Amerikaanse Chanda Rubin en uit België Sabine Appelmans en Domini que van Roost. De Nederlandse inbreng komt van de finaliste van vorig jaar, Mitjam Oremans, van Brenda Schultz en van Kristie Boogert. verbeterde accommodatie 1000 extra toeschouwers. Nieuw is een 16-tal onoverdekte terrasboxen, net onder de rij skyboxen, waarvan er ook tien extra worden gebouwd. Het vorig jaar in gebruik genomen nieuwe spelershome wordt eveneensverder uitgebouwd. Heineken woordvoerder Jur Raatjes en toptennisser Sjeng Schalken tijdens de persconferentie Naast versterking van de spelerslijsten zijn er ook verbeteringen aan de accommodatie op het Autotron. Het centre-court ziet er door de toepassing van "ronde" hoeken nu nog fraaier uit dan voorheen en biedt plaats aan

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 3