Geslaagde voetbaltoernooien 'Met elkaar en voor elkaar' was het thema van het 23ste HVZ-voetbaltoernooi, gehouden op 16 en 17 mei in Zoeterwoude. HVZ 1, het eerste van de Heineken Voetbalver eniging Zoeterwoude, bleek oppermachtig. In de finale werd Proseco verslagen met 5-0. Voorzitter Vuursteen van de Raad van Bestuur was speciaal naar Zoeterwoude gekomen om de prijzen uit te reiken. De horecagewesten hadden 30 mei 12 teams afgevaardigd naar Alk maar. Daar werd het jaarlijkse voet baltoernooi voor de Unit Horeca gehouden. Het in Heerenveen-tenues gestoken team van Friesland/Gronin gen bleek uiteindelijk het sterkst. In de finale tegen het team Haaglanden (Den Haag e.o.) bleef het 0-0. Penal ties moesten uitsluitsel geven. Het team uit het hoge noorden had nog de beste 'strafschopbenen'. Eindstand: 5-3. Regionaal Unit Manager Noord- Holland, Paul van Daalen, overhan digde de prijzen van dit toernooi. De Amstel Vriendschapstrofee blijft in Zoeterwoude. Henk Corvers, de Amstel Vriendsschapstrofee-winnaar van het vorige nummer, geeft op zijn beurt de trofee aan Rinus Blijleven van HTS Productontwikkeling. Rinus was destijds de eerste collega met wie ik in Zoeterwoude kwam te werken, nadat ik van Heine ken Amsterdam naar Zoeterwoude ging. En ik heb een aantal jaren heel plezierig met hem gewerkt. Ook privé gingen we wel met elkaar om. Zakelijk hebben we nu nog maar af en toe con tact. Maar omdat ik altijd wel belang stelling heb gehouden voor product ontwikkeling, ga ik er nog wel eens neuzen. Rinus is gewoon een heel aardige vent, met een goed gevoel voor humor. Iets wat ik heel belang rijk vind", licht Henk Corvers zijn keu ze toe. Rinus Blijleven vindt het 'hart stikke leuk' dat hij de trofee nu krijgt. "Het is vaak 'uit het oog, uit het hart'. Bij ons gaat dat niet op. We gingen vroeger met vier collega's eenmaal per jaar voor een stapweekend naar Ant werpen. Dat was heel gezellig. Je leert de mensen dan pas écht kennen. De andere twee collega's werken niet meer binnen HTS. Ad de Kort werkt nu voor Heineken Nederland en Ge rard Horstink is z'n geluk gaan beproeven in wijnen. Ad ontmoet ik nog zelden, maar met Henk heb ik nog regelmatig contact, mede gezien het feit dat hij ook in het kantoorpand in Zoeterwoude werkt. Henk is echt een aimabele man, een aardige vent, die staat voor zijn werk." Van een echte 'overhandigingwas eigenlijk geen sprake, omdat Henk Cor vers een aantal weken met een gebroken voet thuis moest blijven. Maar Rinus Blijleven is niet minder blij met zijn tro fee Zodra Rinus Blijleven hoorde dat hij de Amstel Vriendschapstrofee zou krijgen, wist hij meteen aan wie de trofee de volgende keer zal geven. Of dat weer in Zoeterwoude zal zijn? Zie de volgende editie van Vers van 't Vat!

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 23