ALLES ONDER CONTROLE? Heineken blik met groter drinkgemak De CD bevat nóg een spel. Een geluidsspel, dat af te spelen is op een CD-muziekspeler. Een spelbord, uit gebreide speluitleg en spel regels zitten in het CD- doosje. Om het spel te spe len zijn verder nog nodig: twee dobbelstenen, een Lingen's Blond kroonkurk en natuurlijk gezellige me despelers. Het gaat erom woorden te vormen. Af hankelijk van de worp met de dobbelsteen, komt een speler op een bepaalde let ter. Komt de letter voor in het tevoren zelf bedachte woord, dan kan de letter worden gebruikt. Anders moet een geluidsfragment van de CD worden afge speeld en moet op basis daarvan een woord worden gevormd. Wat precies de bedoeling is, staat uitgebreid beschreven in de speluitleg bij de CD. SPAREN VOOR JENCA De actie-sixpack zal te koop zijn bij supermarkten en slijterijen. De natio- In de aanloop naar de zomer start Heineken met de uitlevering van 33 cl en 50 cl Heineken pils blikken met een groter drink-/schenkge- deelte. Hiermee speelt Heineken in op de consumentenbehoefte aan meer gebruiksgemak van het bier- blik. Door de grotere opening stroomt het bier er vloeiender uit. Inmiddels weten we dat meer dan de helft van de consumenten de voor keur geeft aan het bierblik met een grotere drinkopening. De geadviseerde consumentenprijs van Heineken in het vernieuwde 33 cl en 50 cl blik blijft ongewijzigd. Het nieuwe blik met de grotere drink-/schenkopening zal overal verkrijgbaar zijn waar nu ook al Hei neken in blik wordt verkocht. Al eens gerend voor uw leven, omdat een reusachtige voet u dreigt te verpletteren? Waarschijnlijk niet, want zulke dingen komen in Nederland vrij weinig voor. Hoewel...De hoofd rolspeler uit de Lingen's Blond-commercial weet el ke keer toch maar ternau wernood te ontsnappen. Hij heeft natuurlijk ook 'alles onder controle'. Mede dankzij het lage alcoholpercentage van Lingen's Blond. Lingen's Blond geeft ook consu menten graag de kans zelf eens het 'alles onder controle'-gevoel te laten zien. Dat kan met behulp van de gratis CD die in week 26 en 27 (dat is van 22 juni tot en met 4 juli) bij elk sixpack Lingen's Blond verpakt is. Daarop staan twee spellen. Eén geschikt voor de CD-muziekspeler en één geschikt voor een CD-Rom-speler. Beide spel len zijn exclusief voor Lingen's Blond ontworpen. Het computerspel is ge schikt voor computers met Windows 95 of Maclntosch 7.0 en het bevat beelden uit de bekende 'Alles onder controle'-commercials. Wie echt be hendig is, en dus alles onder controle heeft, kan diverse niveaus bereiken. Want door foto's uit de lucht te pak ken, zijn punten te vergaren. Hoe meer punten, hoe beter. Maar... let op grote voeten of zwaardvissen. Want anders is het 'game over'. WOORDSPEL (brief) kaart naar de redactie van Vers van 't Vat (zie pagina 2 voor het adres) Vermeld daarop uw naam, adres en personeelsnummer en geef antwoord op de vraag 'Wat is het alcoholpercen tage van Lingen's Blond?'. Onder de goede inzendingen verloot Marketing tien van deze 'alles onder controle' spelCD's. Uw (brief)kaart moet uiter lijk 1 juli bij de redactie zijn. nale promotie bevat nog een derde ele ment: wie drie streepjescodes spaart en op de speciale spaarkaart plakt, krijgt tien gulden korting bij aankoop van het behendigheidsspel Jenga bij Vroom Dreesmann. Deze actie loopt tot 1 oktober. LEZERSACTIE Wilt u ook kans maken op een Lin gen's Blond CD? Zend dan een

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 21