GEBOORTEN ALKMAAR Pim z. v. M. Tervoort-Schaft (Comm. Ass. Noord-Holland). Daan z.v. D.J. Jor-daan (Control Noord-Holland). Benthe d. v. S. Bleeker (Verkoop Noord-Holland). DEIU HAAG Debby d. v. R. Hamer (Verkoop Haaglanden). ZOETERWOUDE Julie d. v. R.L.L.M.G. Mignot (Marketing en Services Horeca). Josephine d.v. Ir. S.M.H. van Hamond (National Account). Adinda d. v. L.C. Kok (Arbeids zaken). Floris z. v. Ing. J.T. Joosten (Automation Consultancy). Daniel z. v. A.M. Spijker (Plan ning Er Control). Kim d. v. C.C.M. Plooij-Vink (Kwaliteis Controle Team). Merel d. v. Ing. J.G. van Rij (Se PA/PI). HUWELIJKEN ROTTERDAM Mw. D.M. Kromontono en A. Sokarijo - (Administratie). ZOETERWOUDE Mr. H.J. Byrnes (Public Affairs) en A.H. de Laet. GESLAAGD DEN BOSCH Diploma/certificaat: Vapro, Mechanisch Operator A: DJ. van Gelder, H.W.M.F. Robben, J.J.G. Stundebeek - afdeling Verpakken. Eenheidsdiploma EHBO: M.G.E. v.d. Bogaert - Facilitaire Dienst. Schoonmaker/-ster: M.G.E. v. d. Bogaert, A.B.V.M. Michiels - Facilitaire Dienst. HAS deelcertificaat Statistiek en Kwaliteit: J.M.C.H.M. Fleuren, H.A.D. Sars, J.J. van der Sluijs - Kwali teitsdienst. Besturingstechniek: P.H. Kaljé - afdeling Verpakken. Basisveiligheid (VCA): L. Adriaanse, M.C.W. Bam- bacht, M.J.M. Bertens, H.T.J. Diks, P.M. van Dockum, J.L. Donoro, J.A.M. Faas, A.L.J.J. Geene, K.J.O. Goeverneur, H.H.F.M. Hoek, R.P. v.d. Hurk, H. Louwers, B.K.W. Martha, J.J. Massuger, J.H.M.L. Meijs, D.M.C.A. Meteren, J.F.J.M. Mulders, A.H. Schneider, A.J. Smits, E. Tedjakusuma, T.J. van Tilburg, M.W.M. Valentijn, G.A.M. van der Velden, J.J.J.M. Verdonk, C.P.A. Ver kennis, P.H.C. de Wit, N. Yurt allen afdeling Verpakken. H.T.J. Brekelmans, J.A.M. Dekkers - afd. Brouwen. C. Scheepens, W.H. van Vught, A.A.C.M. Wouters - afd. Techni sche Dienst. Leergang Fysieke Distributie 1998: J. Dijkstra, R.W.M. van der Hart - Grou. A.H.M. Brammer, P.L. van Ee - Alkmaar. G.J. Mei- nen - R/Cr. J.J. v.d. Berg - Arn hem. J. Kruythof - Amsterdam. J.G.J.W. Mensink - Hulst. R.A.J. Vink, F.J.A.J. Kimmel - Den Bosch. B. van Bochove - Hoofddorp. H. Oolbekkink - Rijs- sen. W. van der Wende - Rotterdam. E. Strietman, R. de Bruin - Zeist. A. Ahlers, H. de Brabander - Den Haag. Marketing voor de horecaver- tegenwoordiger: P. Assman - Groningen. R.A.N. v.d. Broek, M. Rombach - Zoe- terwoude. R.M. Brussaard - Rijs- sen. J.J. Commandeur, J. Jor- ritsma - Grou. E.J.M. Janssen, J.H.M. Jennen - Helmond. A.J.W. Klomp - Hoofddorp. D.J. van Laar - Alkmaar. A.D. van Mourik - Breda. R.G.A. Nuis - Dordrecht. L.F.M. van der Pol - Nijmegen. R.A.E. Schmeits - Heerlen. CJ.A. Wieman - Utrecht. Heftruckchauffeur: R.L.M. Smulders, J.A.G.M. Lie- Liregts - Helmond, afd. Magazijn. Inleiding Logistiek: P. Bot - Katwijk, afd. Verkoop. Nirna Marketing-A: E. Waagmeester - Zoeterwoude, afd. Juridisch Zaken. Bedrijfskunde voor Automati seringsspecialisten: C.G.W. van Boven - Den Bosch, afd. DIM. Marketingcommunicatie- A: W. Fijnaut - Zoeterwoude, afd. Brand Management. Accountmanagement: R.W. Dukker - Zoeterwoude, afd. Ver koop Thuisverbruik Vakgeschoold voorman SVS: G. Gebuis - afd. G.I.S. UIT DIENST Na een dienstverband van drie jaar of meer: Dhr. R.H.C. Kempf (Rayon Pols). Dhr. R. Redler (Magazijn H.B. Noord-Holland). Mw. CJ. Sou- verijn-Bedijn, Dhr. A.N. Bazen, dhr. L. Smit (Expeditie H.B. Hol land-Zuid). Dhr. R. den Heeten (Operations - Section 2). DANKBETUIGINGEN Bij deze wil ik de directie van Heineken bedanken voor het bloemstuk en het drankenpak ket, die wij mochten ontvan gen voor ons 40-jarig huwelijk. Tiny en Riet van Esch Vele jaren heb ik door mijn functie namens de directie een bloemetje mogen aanbieden. Nu ikzelf een mooi bloemstuk en een drankenpakket heb ontvangen t.g.v. ons 40-jarig huwelijk wil ik hiervoor mede namens mijn vrouw de directie bedanken. Tevens wil ik mijn oud-collega's van P Er O en velen die aan ons 40-jarig huwelijk gedacht hebben har telijk bedanken voor hun attenties. Lou en Nel Kregel Hiermede wil ik, ook namens mijn vrouw, iedereen die ertoe bijgedragen heeft dat mijn afscheidsreceptie voor mij en mijn familie een onvergetelijke is geworden, alsnog bedanken. Tevens wil ik van de gelegen heid gebruik maken om ook diegenen waarvan ik niet per soonlijk afscheid kon nemen het allerbeste voor de toekomst toe te wensen. Bram Bots Onze dank aan het concern en in het bijzonder aan mevrouw S. van Kooten, die onze 55- jarige trouwdag niet was verge ten. Enkele flessen drank en een prachtig bloemstuk maak ten de verrassing compleet. Nogmaals hartelijk dank. Bep en Jaap Schulenberg Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor de prachtige plant en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 25- jarig huwelijk mochten ont vangen. L.A. Alosery Mede namens mijn echtgenote wil ik de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk dat ik voor mijn 65e veijaardag heb ontvangen. L.A. Bourier Bij deze willen mijn vrouw en ik u heel hartelijk dankzeggen voor het mooie bloemstuk dat ik mocht ontvangen op mijn 65e verjaardag op 24 mei. Nog maals bedankt. S.D. de Joode Graag willen wij de directie van Heineken en Miryarn van der Linden hartelijk bedanken voor de mooie attentie die wij mochten ontvangen ter gele genheid van ons 40-jarig huwelijk. Dhr. enMw. Bouwmans-de Mug Bedankt voor het drankenpak ket en de plant die wij mochten ontvangen bij ons 40-jarig huwelijksfeest. J.Kerssens

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 18