AFSCHEID A. VAM DIJK AFSCHEID L.GOUDA amsterdam - Rob Elert nam woensdag 1 april afscheid van Heine- ken. Tijdens de informele receptie ver welkomden Rob en zijn vrouw Hen- nie persoonlijk alle gasten door ze bij de deur een hand te schudden. Er waren er veel, zowel uit binnen- als buitenland. Piet Heemskerk sprak Rob op een zeer warme wijze toe. Hij schetste een overzicht van diens loop baan. Rob begon destijds als deputy manager in opleiding in de Rotter damse brouwerij, waarna hij onder meer werkzaam was in Nigeria als brewery manager. Tot vorig jaar was hij manager process control bij Mur- den bosch - Op vrijdag 24 april nam Leo Gouda afscheid van Heine- ken, gebruikmakend van de ROWOR-regeling. Leo en zijn vrouw Rietje werden ontvangen door Henk Bonthuis, Hoofd P&O. Tijdens de receptie werd Leo toegesproken door Peter Ploegmakers, voorzitter OR-Den Bosch, Ans van den Akker van de FNV en door de heer Rob Strobos, Directeur Heineken Nederland B.V. Alledrie memoreerden zij de vak- bonds- en OR-activiteiten waar Leo zich de laatste jaren voornamelijk mee bezig heeft gehouden. Zij staken allen de loftrompet voor hetgeen Leo heeft gedaan voor de Bossche medewer kers. In een gezellige ambiance kon den de gasten afscheid van Leo nemen. stipt. Het hoogtepunt vormde de uit reiking van het 'Algemeen A3 Blad', zodat alle aanwezigen de wetenswaar digheden over Adrie thuis nog eens rustig konden nalezen. In het dankwoord van Adrie kwam naar voren dat hij met plezier bij Hei neken heeft gewerkt, maar dat hij geen moeite zal hebben de vrije tijd, die de VUT met zich meebrengt, op te vullen. Adrie kijkt terug op een fantas tische tijd en voor Heineken zal hij vanwege zijn kennis en gezellige uit straling een groot gat achterlaten. phy Brewery in Ierland. Ook ken merkte hij Rob als een zeer deskundi ge en gezellige collega. Iemand die het ook belangrijk vindt om samen met zijn collega's te genieten van een goed glas bier. Het liefst met een jazzmu- ziekje op de achtergrond. Die voorlief de kwam uiteraard ook tijdens de afscheidsreceptie aan bod. Collega's zongen onder begeleiding van een pianiste, Rob toe. Tot slot bedankte Tonny Brandt, namens de OR Con cern, Rob voor zijn inzet voor het OR- werk. En zoals het bij Rob hoort, volg de daarna een gezellige receptie met zang, muziek en bier in een centrale rol. zoeterwoude - Op maandag 20 april nam Adrie van Dijk, na een 36- jarig dienstverband bij Heineken, op gepaste wijze afscheid in de Hooiberg te Zoeterwoude. In april 1962 kwam hij in opleiding bij Heineken's Brou werijen B.V. te Rotter dam op de afdeling Technisch Beheer Bui tenland. Zijn open uitstraling, kennis en vaardighe den en zijn liefde voor zijn vak maakten hem tot een 'op handen gedragen' collega. Dit laatste werd met name benadrukt in de speeches van zijn collega's van de afdeling Packaging Operations HTS. Allen richtten tot hem het woord, en op ludieke wijze werden zijn loopbaan en persoonlijke eigenschappen aange-

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 17