AFSCHEID W.C. KOEME I.A. LIIMDHOUT AFSCHEID A. BOTS K. VAM DEM HOEK EM zoeterwoude - Op 22 april na men in de Hooiberg te Zoeterwoude twee collega's afscheid van Heineken. Bram Bots en Klaas van den Hoek kwamen op 1 oktober 1961 tegelijker tijd in dienst van Heineken's Brouwe rijen Nederland N.V. te Rotterdam als tekenaar-constructeur. Beiden had den op dezelfde advertentie gere ageerd en ook van de VUT gaan zij nu beiden tegelijkertijd genieten. De collega's van de afdeling Process Engineering Heineken Technical Ser vices hadden voor deze gelegenheid een lied geschreven, waarin de loop baan en een aantal persoonlijke eigenschappen van beiden ten gehore werden gebracht. Daar beiden lange speeches niet op prijs stelden, mengden zij zich na kor te woorden van dank, onder de vele hout en sprak vooral zijn waardering uit voor de loyaliteit van Joop, met name in (onzekere) tijden van de ver anderingsprocessen. Mark Jacobs, teamleider Energie, belichtte op beel dende wijze Wim's mobiliteit en wel in vele facetten. In zijn slotwoord blikte Joop met voldoening terug op zijn mooie Heineken-loopbaan en verwoordde daarbij zijn persoonlijke ervaringen bij recente veranderings processen. Nadat zowel Joop als Wim een prachtig koperen brouwerijketel tje alsook een nostalgische wanddeco ratie van de voormalige brouwerijen in Amsterdam in ontvangst hadden genomen, volgde een zeer gezellige receptie. genodigden, om hen onder begelei ding van harpmuziek persoonlijk te kunnen toespreken en bedanken. Aan het jaar 1998 zal voor Joop Lind- hout en Wim Koenen altijd het magi sche getal 57,5 verbonden blijven: gezamenlijk hebben zij er bij Heine ken 57,5 dienstjaren op zitten. Joop trad in 1968 in dienst als bewakings beambte bij de Amstel Brouwerij en Wim in 1971 als monteur Bottelarij Werkplaats van de Heineken Brouwe rij te Amsterdam. Een rijk brouwerij verleden en daarom voor vele (oud-) collega's aanleiding om persoonlijk afscheid te komen nemen tijdens de afscheidsreceptie op 6 mei jl. Unitma nager Nico Nusmeier sprak als eerste en legde de nadruk op het totaalpak ket aan kennis, kunde en persoonlijk heid dat de brouwerij verlaat. Jan Pie- ter van Kempen, rayonmanager Brouwen, richtte zich tot Joop Lind-

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 16