Heineken Ad Goes DRUKTE BIJ HEIIUEKE BLUES BROTHERS REVUE den bosch - Het was swingen tij dens het optreden van de Heineken Blues Brothers 2000 Revue, woens dag 29 april tijdens het contactbiertje in de Cambrinuskelder in Den Bosch, Deze productie voor en door Heine- ken-medewerkers bracht veel mede werkers op de been. "Een uitverkocht huis, kun je wel stellen", aldus de Blues Brothers Jake en Elwood (gespeeld door Piet 'Arbo' Bouws (op de foto rechts) en Peter 'PR' Everts (tweede van rechts). "Het Blues Bro thers-repertoire is tijdloos. Dat bewijst ook de nieuwe film Blues Brothers 2000, die in Amerika al in première is gegaan. Blues, jazz, soul en rock 'n roll spreken steeds weer nieuwe genera ties aan. En natuurlijk is het Blues Brothers-concept zeer herkenbaar door de hoeden, zonnebrillen en pak ken. Je kunt er snel een leuke show omheen bouwen die iedereen aan spreekt. Bovendien gaat er een ver sterkend effect uit van het feit dat col lega's muziek staan te maken voor col lega's." De Heineken Blues Brothers 2000 Revue is een productie van de landelijke Personeelsvereniging Hei neken Bluesband: Ooit begonnen als bandje, nu een revuegezelschap. De Blues Brothers spelen in elk geval dit jaar nog tijdens contactbiertjes van WTC Schiphol (september) en A'Stad (december). Louis Eggen met op de achtergrond Ton Oostrum en Coen van Vliegen (rechts) 's nachts te wekken voor Berenklauw met pindasaus tv programma Studio Sport lid van Computervereniging trots op zoontje Mark horecagelegenheid Café-restaurant Torbijn, Langbroek (31Combibaan heftruckchauffeur en invalbewaker bij Vrumona in Bunnik bier Heineken favoriete radiozender Veronica favoriete film Dirty Harry

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 30