UIT DIENST Na een dienstverband van drie jaar of meer: Mw. O.M.J. van Hijfte (Interne Communicatie), Dhr. F.J.N. Lelieveld (Operations Export). Dhr. R. Obsteter (Productie De Ridder). Dhr. V.M. Teuben (Administratie Amsterdam-Utrecht). DANKBETUIGINGEN Bij deze wil ik, ook namens mijn vrouw, mijn collega's van de afdeling Brouwen, mijn voormalige collega's en de afd. P O bedanken voor de prach tige planten, het drankenpak ket en natuurlijk de originele cadeaus, die wij ter gelegen heid van ons huwelijk moch ten ontvangen. Jullie maakten onze huwelijksdag tot een onvergetelijke dag. Nogmaals bedankt. Henk en Jeanne Bruyns Mede namens mijn echtgenote wil ik tl bedanken voor de ont vangen attenties t.bg.v. ons 40- jarig huwelijksfeest. Uw per soonlijke benadering heeft ons aangenaam getroffen. C.H. Koppenol. Mede na r ns mijn vrouw wil ik de üirectie van Fleineken bedanken voor het dranken pakket dat wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Piet en Mien van Gogh Hierbij wil ik ook namens mijn vrouw en kinderen u hartelijk bedanken voor de grote belangstelling van ons 50-jarig huwelijk. Vriendelijk bedankt voor het prachtige bloemstuk, het drankenpakket en ook daarbij de envelop, ook heel vriendelijk bedankt namens de fam. J.J. Rijnbeek voor de belangstelling met vele groet jes. J.J. Rijnbeek. Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor de prachtige plant en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk mochten ont vangen. Tiny en Corry van Beers. Overleden IN MEMORIAM W. VAN DER KALLEN Op 28 maart 1998 overleed de heer W. van der Kallen op 63- jarige leeftijd. Wim van der Kallen trad op 2 januari 1967 in dienst van de Bossche brou werij als laboratoriummede werker in het lab van de Kwali teitsdienst. Hij stond bekend als een zeer ijverig man, die met veel accuratesse en toewijding zijn werk deed. In 1978 openbaarden zich reeds de eerste gezondheids klachten en vanaf die tijd was Wim, zeer tegen zijn zin, door zijn ziekte vaak niet in staat om te werken. Vanaf 1989 maakte hij gebruik van de HIR-rege- ling. In 1992 overleed zijn vrouw Mien en vanaf dat moment had Wim moeite om de draad van het dagelijks leven weer op te pakken. Gelukkig had hij erg veel steun van zijn kinderen en kleinkin deren, met wie hij vaak een midweek naar een bungalow park ging. Elke maand was hij aanwezig op de bijeenkomst voor de oud-medewerkers en liij was altijd in voor een grap en een grol. Hij bleef ondanks zijn lichamelijke gesteldheid altijd goed gehumeurd. Zijn gezond heid ging de laatste anderhalf jaar hard achteruit en hij werd vaak opgenomen in het zie kenhuis, alwaar hij op 28 maart is overleden. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Overleden gepensioneerden Op 19 april 1998 is de heer D.A. Warnies (86 jaar) overleden, de heer warnies is op 1 december 1955 in dienst getreden bij Bokma B.V.. Hij is op 1 januari 1977 met pensioen gegaan. Op 22 april 1998 is de heer A. Houtman (78 jaar) overleden. De heer Houtman is op 7 febru ari 1963 in dienst getreden te Vrumona. Hij is op 1 februari 1985 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 27