Gerdine Vermeiden fel IT met a^misseEinu Dat Vers van't Vat in Gerdine Vermeiden een nieuwe correspondente voor Vrumona heeft wist u al. Wij zochten haar op in Bunnik voor een interview over haar werk bij onze onderneming. Tijd dus voor een nadere kennismaking! In haar kantoor op de afdeling PB-O heerst orde en netheid. De liefde voor de producten van Vrumona blijkt uit keurig ingelijste reclameposters. Opvallend is haar beweeglijkheid. Gerdine Vermeiden ten voeten uit? "Ik hou er niet van om de hele dag op mijn stoel te blijven zitten. Omdat ik vaak vergader hoeft dat gelukkig niet. En bovendien heb ik neventaken in de vorm van de Frisnieuws-redactie en het correspondentschap voor Vers van 't Vat." FRISnilEUWS Interne communicatie is een van de resultaatgebieden in Gerdines functie. Ze is eindverantwoordelijk voor het verschijnen van Vrumona's interne blad Frisnieuws, dat zes keer per jaar uitkomt. Het is de evenknie van de brouwerijbladen Leven in de Brouwe rij en Brouwerij Nieuws van Heine- ken. Eindverantwoordelijk zijn be tekent niet dat ze het hele blad vol schrijft. Frisnieuws wordt gemaakt door de Vrumona-redactiecommissie (zie foto), ondersteund door een bureau. Gerdine coördineert, zorgt er voor dat het blad op tijd uitkomt. "De redactie is een leuke club van mensen. Het enthousiasme is groot. Iedereen komt zijn afspraken na. Ondanks dat het werk voor Frisnieuws iets is watje naast je gewone taken doet." De in Rotterdam geboren Gerdine Ver meiden (27) heeft de feeling voor horeca en thuisverbruik van huis uit meegekregen. Haar ouders hebben een winkel in wijnen en delicates sen in de wereldhavenstad. Gerdine volgde de Hogere Hotelschool in Maastricht en werkte daarnaast in de horeca. Na te zijn afgestudeerd koos ze echter niet voor een carrière in het hotelwezen. Ze wilde graag verder studeren en koos voor Bedrijfskunde aan de Universiteit van Nijmegen. In het kader van die studie maakte ze kennis met Heineken. STACE IN ZOETERWOUDE "Ik heb stage gelopen in de Zoeter- woudse brouwerij. Naar aanleiding daarvan heb ik een scriptie geschre ven over de ontwikkeling van zelfstu rende teams, in het kader van het Mensen Maken Heineken-proces. Ik heb daarvoor de 'Team-o-meter' ont- Gerdine Vermeiden (staand tweede van rechts) met de redactiecommissieleden van Frisnieuws wikkeld, waarmee de voortgang van teamwork kan worden gemeten. Het beviel me erg goed in Zoeterwoude. Met name omdat alles op personeel- gebied zo goed geregeld is, wilde ik graag bij de onderneming Heineken gaan werken na afronding van mijn studie." Dat lukte de toen kersverse doctoran- da. Anderhalf jaar geleden trad ze in dienst van Vrumona als PHO adviseur voor Commercie. "Ik heb het erg naar mijn zin. De club is hier erg hecht, de betrokkenheid bij het bedrijf is heel groot. Dat zie ik bijvoorbeeld aan col lega's van kantoor, die in drukke tij den inspringen bij Productie. Dat is geweldig. VEEL SPORTEN Naast haar werk bij Vrumona steekt Gerdine veel tijd in het beoefenen van sporten. "Aerobics en steps, squash, 's zomers tennis en 's winters skiën. Zo blijf ik in vorm en kan ik mijn overtol lige energie kwijt. Het is tegelijkertijd het tegenwicht voor mijn andere hob by: lekker eten en koken!", voegt ze lachend toe. "Ik zit overigens ook nog in de evene mentencommissie van een tennis vereniging en doe tot oktober als lid van het team 'Ladies Night' mee aan de Heineken Business Challenge, het managementspel van de Heineken University. Teveel van hetzelfde zou ik saai vinden. Ik hou van afwisseling!"

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 23