VLvQL-LYY 200 KELDER V e Ü- LA. \1 II 's-hertocenbosch - Heineken Brouwerijen heeft 16 april voor het eerst zijn 2000ste kelderbierafnemer beleverd. Het gaat om sportcomplex Sportiom, naast Stadion De Vliert, de thuisbasis van voetbalclub FC Den Bosch. Heineken Brouwerijen startte in 1980 met het plaatsen van kelder- bierinstallaties bij grote afnemers van Heineken of Amstel bier. Een van de voordelen is dat het voorkomt dat zij steeds weer lege fusten moeten ver vangen, vaak net op momenten dat de drukte in de zaak het eigenlijk niet toelaat. Door de grote voorraad in de kelderbii -* nks kan er altijd bier wor den gi iapt. Een ander voordeel voor de klant is dat een kelderbiertank evenveel bier bevat als 20 fusten (namelijk 1000 liter), terwijl je er slechts de opslagruimte van 10 fusten voor nodig hebt. Heineken Brouwerijen zorgt vanuit de vestiging Den Bosch voor de kel- derbierbevoorrading van de horeca in geheel Nederland. De orders komen telefonisch of per fax binnen. De afde ling Kelderbiertransport verzorgt de planning van de leveranties die ver- De eerste leverantie aan de 2000ste kelderbierafnemer door Heineken-chauffeur Cor Krete volgens geschieden met kelderbier wagens. 'S-HERTOCENBOSCH - Voor de tennisliefhebbers onder u heeft Public Relations kaarten voor de Heineken Trophy ter verloting beschikbaar. We kunnen via Vers van 't Vat 20 mede werkers blij maken met elk 2 kaarten voor de finale op zondag 21 juni 1998. Wat moet tl doen om mee te dingen? Geef het juiste antwoord op de vol gende vraag: "Hoeveel individuele Grand Slam-winnaars (M/V) doen mee aan de Heineken Trophy?" Stuur uw oplossing vóór 8 juni op een kaartje naar de redactie van Vers van 't Vat (adres zie colofon). Alleen per soonlijk ingezonden (brief)kaarten dingen mee (groepsgewijze inzendin gen dus niet). Vergeet niet uw naam, adres, (intern) telefoonnummer en uw personeelsnummer te vermelden. HORECA-PAKKET Niet te winnen, maar wel wetens waardig: Heineken heelt speciaal voor de horeca een tennispakket ontwik keld. Dit wordt een week voor de aan vang van de Heineken Trophy uitgele verd aan alle tennisverenigingen die Heineken schenken. Hiermee wordt de samenhang tussen Heineken Hore ca en Heineken Sponsoring benadrukt. In elk pakket zitten 5 dienbladen, 25 placemats en 2 feestelijke zogenoemde 'bindings' (slingers van vlaggetjes).

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 19