ZOETERWOUDSE BEPRIJFS- BRAMDWEER IS ER KLAAR VOOR bum nik - Net als bij de eerste pro motie van Royal Club, Rivella en Orangina, staat ook bij hun tweede gezamenlijke promotie een premium van Jan des Bouvrie centraal. Des Bouvrie Design heeft speciaal voor Vrumona een strak, modern roerstaafje ontworpen, waarmee de ijsblokjes of de 'tic' in het glas Rivella, Royal Club of Orangina goed kunnen worden geroerd. Bij aankoop van vier flessen krijgt de consument het roestvrijstalen roer- staalje gratis in de winkel. Het tweede premium is een exclusieve flessenkoe- ler om een 1-literfles ook buiten de koelkast koel te houden. De kunststof flessenkoeler heeft een winkelwaarde van dertig gulden. Door tien actie-eti ketten te sparen, kan de consument de flessenkoeler plus een roerstaafje voor twintig gulden bestellen. De actie loopt van 22 juni tot 15 augustus. De actie-etiketten van de drie merken zijn geldig tot 28 augustus. De respons op de lezersactie in een vorige Vers van 't Vat, waarbij het boek Dutch Touch van Jan des Bouvrie te winnen was, viel overigens tegen. De vraag "noem de reclamekreten van Royal Club, Rivella en Orangina" was blijkbaar niet zo eenvoudig. Daarom nog eens het goede antwoord. Royal Club: for members only. Orangina: even schudden voor de smaak. Rivella: een beetje vreemd, maar wel lekker. zoeterwoude - De afgelopen weken zijn ongeveer 60 medewerkers uit de Storingsdienstploegen van Ver pakken en Brouwen opgeleid tot bedrijfsbrandwacht met daarbij het diploma Ademlucht. Op 22 april kre gen zij uit handen van Nico Nusmeier hun certificaten uitgereikt in de hal van het Bedrijfskantoor. Zij worden nu opgenomen in het Bedrijfshulp- verleningsplan, waardoor de Brouwe rij nu over een volledig brandweer korps beschikt. De nieuwe brandwachten moesten allereerst door een zware medische keuring, want als brandwacht dient je lichaam uiteraard in uitstekende con ditie te zijn. Vervolgens kregen zij van de Brandweer van Leiden een 5-daag- se cursus Brandwacht. Het examen werd afgenomen door de officier van de Brandwacht Leiden. Aad van der Meer (bevelvoerder/instructeur Brandweer Heineken) gaf hen daarna een driedaagse opleiding Ademlucht. De brandweer Leiden leerde alle Hei neken brandwachten het '6-mans systeem'. Dit systeem, dat er voor zorgt een brand zo efficiënt mogelijk wordt geblust, wordt gebruikt bij alle brandweerkorpsen in Nederland. De bedrijfsbrandweer van Heineken Zoe terwoude kan zo in voorkomende gevallen naadloos samenwerken met andere korpsen.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 18